جلسه فوری در دانشگاه آزاد برای برکناری میرزاده؟

خبرنگار «انتخاب» کسب اطلاع کرد که با فشار برخی گروه های نواصولگرا، امروز جلسه فوق العاده ی هیات امنا با موضوع  تغییر رییس دانشگاه ازاد اسلامی برگزار می شود. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از انتخاب، با فشار رسانه ای و لابی های جریان های نواصولگرا، هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی امروز جلسه […]

خبرنگار «انتخاب» کسب اطلاع کرد که با فشار برخی گروه های نواصولگرا، امروز جلسه فوق العاده ی هیات امنا با موضوع  تغییر رییس دانشگاه ازاد اسلامی برگزار می شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از انتخاب، با فشار رسانه ای و لابی های جریان های نواصولگرا، هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی امروز جلسه ای به منظور تغییر میرزاده تشکیل می دهد.
بنابر شنیده ها، این گروه ها به دنبال آن هستند که با برکناری میرزاده، فرهاد رهبر را بر کرسی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی بنشانند، فردی که در جریان اصولگرایی مواضع مشخصی داشته است و هم اکنون در ستاد حجت الاسلام رئیسی مشغول به فعالیت است. وی در دوران احمدی نژاد رییس دانشگاه تهران بود.

این گروه ها درحالی چهره های تصمیم گیر در دانشگاه آزاد را تحت فشار گذاشته اند که فرهاد رهبر به اعتقاد بسیاری از کارشناسان امر سابقه مدیریتی خوبی از خود در دانشگاه تهران به یادگار نگذاشته و بسیاری از دوره ی او بعنوان دوره ی محدودیت های بسیار و افت دانشگاه تهران یاد می کنند.

همچنین، علی محمد نوریان دبیر هیات موسس از گزینه های جانشینی میرزاده به شمار می آید.

به نظر می رسد، جریان های تندرو با باتوجه به شور انتخابات ریاست جمهوری و نگاه مردم، دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد به آن، فرصت فعلی را بهترین موقعیت برای اجرای طرح برنامه ریزی شده خود می بینند تا در سکوت خبری،  تغییر ریل “اعتدال” در دانشگاه ازاد را عملی کنند.

انتهای خبر