ساعت مناظره های انتخاباتی اعلام شد/برنامه تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما

رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صداوسیما از برگزاری اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در جمعه هفته جاری خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، احسان قاضی‌زاده هاشمی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب، اظهار کرد: اولین مناظره جمعه همین هفته به مدت سه ساعت با حضور […]

image_pdfimage_print

رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صداوسیما از برگزاری اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، احسان قاضی‌زاده هاشمی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب، اظهار کرد: اولین مناظره جمعه همین هفته به مدت سه ساعت با حضور شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

وی افزود: مناظره دو به دو نداریم و مناظره‌ها با حضور شش کاندیدا انجام خواهد شد.

این عضو شورای نظارت بر صداوسیما همچنین بیان کرد: مناظره‌های تلویزیونی از دو شبکه یک و شش پخش خواهد شد.

ساعت مناظره های زنده انتخاباتی اعلام شد

?جمعه ۸ اردیبهشت / ساعت ۱۶ – اقتصادی
?جمعه ۱۵ اردیبهشت / ساعت ۱۶ – اجتماعی
?سه شنبه ۱۹ اردیبهشت / ساعت ۲۲ – سیاسی
این مناظره ها با حضور هر شش کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری به مدت سه ساعت برگزار و بصورت زنده از  دو شبکه یک و شش سیما پخش خواهد شد.

۱۴۷۰ دقیقه، فرصت تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در صدا و سیما

▪️صدا و سیما ۵۵۵ دقیقه فرصت استفاده از برنامه های رادیویی، ۵۵۵ دقیقه برای استفاده از برنامه های تلویزیونی و در مجموع ۱۱۱۰ دقیقه برای نامزدها به تنهایی زمان تبلیغ اختصاص داده است.

▪️همچنین با اضافه شدن زمان سه مناظره، در مجموع ۱۴۷۰ دقیقه زمان به هر نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست  جمهوری جهت حضور در صدا و سیما اختصاص داده شده است.

انتهای خبر