انتصاب ناطق نوری به ریاست مجمع تشخیص تکذیب شد

یک منبع آگاه انتصاب علی‌اکبر ناطق‌نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی‌پایه و اساس دانست و گفت که این خبر کذب است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، یک منبع آگاه، انتصاب علی‌اکبر ناطق‌نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی‌پایه و اساس دانست و گفت که این خبر […]

image_pdfimage_print

یک منبع آگاه انتصاب علی‌اکبر ناطق‌نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی‌پایه و اساس دانست و گفت که این خبر کذب است.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از تسنیم، یک منبع آگاه، انتصاب علی‌اکبر ناطق‌نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی‌پایه و اساس دانست و گفت که این خبر کذب است.

شنیده شده پس از انتخاب مجدد حسن روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور، رایزنی‌هایی توسط برخی دولتی‌ها و عناصر پشت‌پرده اصلاح‌طلبان با حسن روحانی برای انتصاب ناطق‌نوری به‌عنوان معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفته است.

هنوز هیچ مقام دولتی این خبر را به‌صورت رسمی تأیید نکرده، اما با توجه به تلاش‌ها و تبلیغاتی که ناطق‌نوری برای ریاست‌جمهوری روحانی کرده، این احتمال در صورت موافقت روحانی، دور از دسترس نیست.

بر این اساس، برخی شنیده‌ها می‌گوید که اصلاح‌طلبان با توجه به پیروزی در انتخابات شورای شهر، قصد دارند اسحاق جهانگیری را نیز برای شهرداری تهران در دوره جدید معرفی کنند.

انتهای خبر