ارائه مدارک تخلفات میرزاده و فرزندش به قوه قضائیه/انتشار تصویر صورتجلسه عزل رئیس سابق دانشگاه آزاد

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از ارائه مدارک تخلفات میرزاده و فرزندش در دانشگاه آزاد به قوه قضائیه خبر داد.   به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از مشرق، علیرضا منادی سپیدان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد، گفت: قرار است مستندات برخی از […]

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد از ارائه مدارک تخلفات میرزاده و فرزندش در دانشگاه آزاد به قوه قضائیه خبر داد.

 ارائه مدارک تخلفات میرزاده و فرزندش به قوه قضائیه

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از مشرق، علیرضا منادی سپیدان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد، گفت: قرار است مستندات برخی از تخلفاتی که آقای دکتر ولایتی اخیراً درباره زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد مطرح کرده به قوه قضائیه ارائه شود.

وی با بیان اینکه برخی از تخلفات در زمان مدیریت میرزاده در دانشگاه آزاد محرز است، ادامه داد: به طور مثال یکی از تخلفات صورت گرفته نحوه مدیریت نامناسب و دخالت‌های نابجا در امور این دانشگاه بوده است.

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد  تصریح کرد: البته در مجلس نهم برخی تخلفات به نمایندگان گزارش شده بود که قرار بر این بود تحقیق و تفحصی از دانشگاه آزاد شکل بگیرد که با تغییر مجلس این موضوع مسکوت ماند.

منادی‌سپیدان خاطرنشان کرد: مدارک و مستندات تخلفات آقای میرزاده و پسر ایشان قطعاً در اختیار قوه قضائیه قرار داده خواهد شد تا مراجع ذی‌صلاح به آن رسیدگی کنند.

تصویر صورتجلسه عزل رئیس سابق دانشگاه آزاد منتشر شد.

به گزارش تسنیم، در جلسه فوق‌العاده هیئت‌امنای دانشگاه آزاد که یکشنبه ۳ اردیبهشت برگزار شد، حمید میرزاده از ریاست این دانشگاه برکنار و علی‌محمد نوریان به‌ عنوان سرپرست موقت این دانشگاه منصوب شد.

این جلسه ابتدا با حضور ۹ نفر از اعضا تشکیل می‌شود و درباره موضوع رئیس دانشگاه آزاد و مسائل مربوط به مدیریت این دانشگاه بحث و بررسی صورت می‌گیرد؛ با این حال وزرای علوم و بهداشت که اعضای حقوقی هیئت امنا هستند برای شرکت در جلسه هیئت دولت از جلسه خارج می‌شوند.

پس از مطرح شدن موضوع عزل حمید میرزاده، دو نفر دیگر از اعضا (میرزاده- سید حسن خمینی)  جلسه را به‌ اعتراض ترک می‌کنند، با این حال با توجه به حضور اکثریت اعضای هیئت امنا، یعنی ۵ نفر، همچنان جلسه دارای حدنصاب بوده و به همین دلیل ادامه می‌یابد.

در ادامه جلسه، اعضای هیئت‌امنای دانشگاه آزاد، تصمیم به عزل حمید میرزاده و سرپرستی علی‌محمد نوریان می‌گیرند.

انتهای خبر