آخرین وضعیت پرونده انفجار معدن زمستان یورت

رئیس کل دادگستری استان گلستان در رابطه با آخرین جزئیات از انفجار در معدن زمستان یورت گفت: گزارش کارشناسی هنوز اعلام نشده است و مبنای رسیدگی پرونده در دادگاه، گزارش کارشناسان رسمی دادگستری است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از میزان، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در رابطه با آخرین وضعیت پرونده انفجار در […]

آخرین وضعیت پرونده انفجار معدن زمستان یورت
رئیس کل دادگستری استان گلستان در رابطه با آخرین جزئیات از انفجار در معدن زمستان یورت گفت: گزارش کارشناسی هنوز اعلام نشده است و مبنای رسیدگی پرونده در دادگاه، گزارش کارشناسان رسمی دادگستری است.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)به نقل از میزان، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در رابطه با آخرین وضعیت پرونده انفجار در معدن زمستان یورت گفت: گزارش کارشناسی هنوز اعلام نشده است.

وی با بیان اینکه مبنای رسیدگی پرونده در دادگاه، گزارش کارشناسان رسمی دادگستری است، گفت: برای انجام کار کارشناسی ۵۰ نفر از معدنکاران قرار است که خاکبرداری کنند، باید مقاوم سازی و سنگ‌های ریزش کرده برداشته شود تا کارشناسان به داخل معدن بروند و کار کارشناسی انجام دهند.

رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره به اینکه هنوز میزان تقصیر مشخص نشده است، افزود: براساس گزارش کارشناسی میزان تقصیر باید مشخص شود تا با توجه به آن تفهم اتهام صورت گرفته و کیفرخواست صادر می‌شود.

معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر ۱۳ اردیبهشت منفجر شد که بر اثر این حادثه ۴۳ نفر از کارگران معدن جان باختند.

معدن زمستان یورت در ۹۰ کیلومتری گرگان مرکز استان گلستان قرار دارد.

انتهای خبر