بیانیه سپاه عاشورا در مورد روز جهانی قدس

سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای در مورد روز جهانی قدس، عموم مردم را به شرکت در راه پیمایی اعلام انزجار از رژیم اشغالگر قدس دعوت کرد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، متن بیانیه که در اختیار این پایگاه خبری قرار داده شده است به این شرح است: بسم ا… الرحمن الرحیم قدس […]

image_pdfimage_print

سپاه عاشورای آذربایجان شرقی با صدور بیانیه ای در مورد روز جهانی قدس، عموم مردم را به شرکت در راه پیمایی اعلام انزجار از رژیم اشغالگر قدس دعوت کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، متن بیانیه که در اختیار این پایگاه خبری قرار داده شده است به این شرح است:

بسم ا… الرحمن الرحیم

قدس پاره تن اسلام است ( امام خمینی رحمه ا…علیه )

روز قدس روز اسلام است. این بیان رهبر کبیر انقلاب اسلامی است و با این جمله خدمتی سترگ در راه صیانت از مقدسات اسلامی و اتحاد مسلمانان به این مرز مقدس هدیه نمود. روز قدس روزی است که واژه مقاومت اسلامی و امدادهای غیبی الهی به احسن وجه معنا شد. روز قدس روز بازخوانی خطراتی است که فراروی امت اسلامی در سالهای گذشته و حال از سوی قدرتهای استعمارگر در حال زوال ، به سمت این بلاد نشانه رفته و می رود .

روز قدس امسال برابر شده است با تداوم جنایات آل سعود در سرزمین یمن ، مردم مظلومی که به جرم آزادگی افطارها و سحرهای خون رنگی را در ماه  مبارک رمضان تجربه کرده اند  لذا فریادهای روز قدس امسال هم بر پیکره صهیونیسم جهانی و هم برپیکره آل سعود فرود خواهد آمد چنانکه در چند روز اخیر ، سیلی آهنین پاسداران انقلاب اسلامی بر تن ایادیشان وارد آمد .

پاسداران همیشه سرافراز سپاه عاشورا که همیشه پیشگام مبارزه با مستکبران و حامیانشان بوده اند ضمن محکوم کردن جنایات جانیان بین المللی و بیعت مجدد با آرمانهای امام خمینی رحمت الله علیه و خلف صالحش مقام معظم رهبری    ( مد ظله العالی) ، فرامین ایشان را لبیک گفته و حمایت کامل خود را از مردم رنج کشیده فلسطین و سایر ملل مظلوم جهان اعلام میدارد .

امید است که مردم ولایتمدار و شهید پرور استان آذربایجان شرقی به همراه مردم سایر استانهای مملکت اسلامی ، با حضور دشمن شکنانه خود ، سیلی محکم دیگری بر جسم نیمه جان ایادی کفر و اربابان استکبار وارد آورند انشاالله تعالی .

انتهای خبر