شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در تبریز و دیگر شهرهای استان

  همزمان با دیگر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس در تبریز و سایر شهرهای آذربایجان شرقی برگزار شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، امروز مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته، تبریز بار دیگر صحنه وحدت و خلق حماسه ای دیگر بود؛ اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، مرد […]

image_pdfimage_print
 

همزمان با دیگر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس در تبریز و سایر شهرهای آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، امروز مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته، تبریز بار دیگر صحنه وحدت و خلق حماسه ای دیگر بود؛ اقشار مختلف مردم از پیر و جوان، مرد و زن، کارمند و کارگر ، بازاری و دانشجو ، دختر و پسر و از تمام سلایق سیاسی به خیابان ها آمدند تا نفرت خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ آمریکا بار دیگر نشان دهند.

مردم ولایت مدار و روزه دار تبریز در حالی در راهپیمایی روز قدس امسال شرکت کردند که حوادث تروریستی اخیر وپاسخ قاطع سپاه یقین آنها را به نابودی اسرائیل دو چندان کرده بود.

آنها به جهانیان نشان دادند که با گذشت نزدیک چهار دهه از انقلاب اسلامی همچنان پیرو راه امام راحل (ره) هستند و با این حرکت نمادین خود پایبندی شان به اصول انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری بار دیگر اثبات کنند.

امروز خیابان امام خمینی (ره) تبریز میزبان عشق و شور شهروندانی بود که با مشت های گره کرده و زبان روزه شعار سر می دادند که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.

راهپیمایی روز قدس گفتمان زنده‌ای در حمایت از فلسطین است

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا که سخنران مراسم روز قدس در تبریز بود، با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس چند پیام را در خود دارد، گفت: علاوه بر نشان دادن انسجام و وحدت بین مسلمانان، بزرگترین امید را به مردم فلسطین خواهد داد تا بتوانند با امید جهاد مسلحانه خود را ادامه دهند.

سرلشگر رحیم صفوی اظهار کرد: روز قدس روزی است که امام راحل آن را نامگذاری و به یک نماد جهانی تبدیل کرد و بر‌اساس این مسئله راهپیمایی میلیونی مردم در ایران و سراسر کشور در این روز به صورت گسترده برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس چند پیام را در خود دارد، افزود: علاوه بر نشان دادن انسجام و وحدت بین مسلمانان، بزرگترین امید را به مردم فلسطین خواهد داد تا بتوانند  با امید جهاد مسلحانه خود را ادامه دهند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا بیان کرد: با حضور در راهپیمایی روز قدس پیام وحدت مسلمین را بار دیگر برای هماهنگی هر چه بیشتر علیه مقابله با هر گونه تجاوز به خاک، وطن و ظلم به مردم صادر می‌شود.

وی اضافه کرد: با حضور در راهپیمایی روز قدس که تلکیف شرعی مسلمانان است بار دیگر متحد می‌شویم تا با حمایت مادی و معنوی از کرانه باختری صدای آنها را به گوش جهانیان برسانیم.

سرلشگر صفوی با اشاره به دستاوردهای راهپیمایی روز قدس، بیان کرد: با قوت قلب‌ و همدلی مسلمانان و حمایت هر چه تمام از فلسطین، اکنون نیروهای مسلح در داخل فلسطین شکل گرفته که خودشان مستقل شده و موشک می‌سازند.

وی به اهمیت حمایت رسانه‌ای اشاره کرد و گفت: باید خبرنگاران، رسانه‌ها و تمام مطبوعات که حق‌شناس هستند جلوی فضاسازی‌ها را گرفته و حق و مقبولیت واقعی را نشان دهند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا تصریح کرد: باید همه دست‌در‌دست هم داده و فریاد مردم مظلوم را به گوش همه برسانند تا همه آن را درک کرده تا امید آزادی را بین فلسطینیان شعله ور کنند.

وی خاطرنشان کرد: به لطف خداوند سی‌و‌نهمین راهپیمایی روز قدس را پیش‌رو داریم که توسط رهبری آزاد ‌ندیش بنیانگذاری شد و با هدایت مقام معظم رهبری ادامه‌دار شده و تا آزادی فلسطین نیز ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس گفتمان زنده‌ای در حمایت از فلسطین است.

انتهای خبر