بدهی چند میلیاردی بازار شیخ صفی تبریز باعث پلمب تعدادی از مغازه‌ها شد

شهردار منطقه ۸ تبریز تاکید کرد: بدهی چند میلیاردی بازار شیخ صفی تبریز باعث پلمپ تعدادی از مغازه‌ها شد.  به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، محبوب تیزپاز، در خصوص اعتصاب امروز کسبه‌ی بازار شیخ صفی در خیابان تربیت تبریز، گفت: از سال‌های قبل برخی از مالکان مغازه‌های بازار شیخ صفی بیش از […]

image_pdfimage_print

شهردار منطقه ۸ تبریز تاکید کرد: بدهی چند میلیاردی بازار شیخ صفی تبریز باعث پلمپ تعدادی از مغازه‌ها شد.

 به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایسنا، محبوب تیزپاز، در خصوص اعتصاب امروز کسبه‌ی بازار شیخ صفی در خیابان تربیت تبریز، گفت: از سال‌های قبل برخی از مالکان مغازه‌های بازار شیخ صفی بیش از ۱۰ میلیارد تومان از بابت عوارض، جرائم ساختمانی و تغییر کاربری به شهرداری بدهکار هستند که با ارجاع این امر به کمسیون ماده  ۱۰۰، حکم پلمپ تعداد قابل توجهی از مغازه‌ها صادر شد.

وی ادامه داد: صبح امروز با حکم مراجع قضایی سه باب از مغازه‌هایی که بیشترین بدهی را داشتند، پلمب شد که متاسفانه افرادی با هدف جزو سازی و تشویش اذهان عمومی، ورودی‌های بازار را بستند تا از پرداخت حقوق عمومی مردم و بیت‌المال خودداری کنند.

وی با اشاره به حضور خود به همراه رئیس کلانتری ۱۶ تبریز در محل، خاطر نشان کرد: به منظور ایجاد آرامش، با کسبه‌ی بازار در مسجد نزدیک بازار شیخ صفی گرد هم آمدیم به دنبال درخواست هیئت امنا، مقرر شد که پلمب مغازه‌ها شکسته شود و طی ۱۰ روز آینده مالکان مغازه نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند.

انتهای خبر