آذربایجان بار دیگر فدایی زینب شد/ وحید فرهنگی هجدهمین شهید مدافع حرم آذربایجان

طبق اطلاع واصله وحید فرهنگی از پاسداران جوان تبریزی در دفاع از حریم ال الله بر اثر جراحات وارده در جبهه مقاومت سوریه در ادلب امروز به شهادت رسیده است. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، این روزها همهی دلها متوجه حسین است و به یاد زیارت  پیاده غمبار حضرت زینب و اهل بیت پیغمبر در […]

image_pdfimage_print

طبق اطلاع واصله وحید فرهنگی از پاسداران جوان تبریزی در دفاع از حریم ال الله بر اثر جراحات وارده در جبهه مقاومت سوریه در ادلب امروز به شهادت رسیده است.

آذربایجان لاله ای دیگر فدای حریم ال الله کرد

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، این روزها همهی دلها متوجه حسین است و به یاد زیارت  پیاده غمبار حضرت زینب و اهل بیت پیغمبر در کربلا، عشق و شور حسینی دو چندان شده است و همیاا است که جوانان در راه حسین سر از پا نمی شناسند و آماده جانبازی و سرباختن در این راه هستند.

طبق اطلاع واصله وحید فرهنگی ازپاسداران جوان تبریزی  در دفاع از حریم ال الله بر اثر جراحات وارده در جبهه مقاومت سوریه  در ادلب امروز به شهادت رسیده است.

شهید جبهه مقاومت اسلامی، «وحید فرهنگی» هجدهمین فرزند آذربایجان از دیار غیور مردان تبریزی است که روز گذشته در منطقه ادلب سوریه بر اثر انفجار مین زخمی شد و ظهر سه‌‌شنبه در آستانه‌‌ی فرا رسیدن اربعین حسینی در بیمارستان بقیه‌‌الله تهران  به دیدار ارباب بی سر عاشورائیان شتافت.

شهید فرهنگیِ ۲۶ ساله پیش‌‌تر از اعضاء فعال بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز بود که بعد از اتمام تحصیلات خود لباس مقدس پاسداری را بر تن کرد و در راه دفاع از حریم اسلام و تحقق آرمان‌‌هایش راهی نبرد حق علیه باطل شد.

زمان تشیع و تدفین این رزمنده شهید  متعاقبا اعلام می‌شود.

پیش از این شهیدان عبدالصمد امام پناه (۲۶ فروردین ۷۵) از تبریز، علی کنعانی (۱۳ اردیبهشت ۹۲) از مراغه،شهید محمود رضا بیضایی (۲۹ دی ۹۲) از تبریز، شهید محرم علیپور (۷ اردیبهشت ۹۳) و شهید عباس عبدالهی (۲۳ بهمن ۹۳) از مرند و شهید حامد جوانی ( ۵ تیر ۹۴ ) از تبریز، امین کریمی (۳۰ مهر ۹۴) از مراغه، مهدی علیدوست کلوانق (۲۸ مهر ۹۴) از بستان آباد، حجت اصغری (۱ آبان ۹۴) از شربیان، روح الله طالبی (۴ دی ۹۴) از مرند، وحید نومی گلزار (۲ آبان ۹۴) از تبریز، احمد عطایی فرکوش (۲۱ آبان ۹۴) از سراب، محمدرضا فخیمی (۲۸ آذر ۹۴) از تبریز، اسماعیل کریمی(۲۳ دی ۹۴) از هشترود، صادق عدالت اکبری ( ۴ اردیبهشت ۹۵)، سیدرضا مراثی (۲۳ تیر ۹۵) و ذاکر حیدری(۹ آبان ۹۵) از تبریز به مقام شامخ شهادت در راه آرمان‌‌های اسلام نائل گردیده‌‌اند.

انتهای خبر