آخرین انتصابات در وزارت ارشاد/ انتظامی بجای محمدزاده آمد

موج تغییر در بدنه مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  این روزها با شتاب بیشتری دنبال می‌شود تا «علی جنتی»  بتواند برنامه‌های خود را برای مدیریت بر عرصه فرهنگ و هنر کشور به شکل مطلوب‌تری دنبال کند. به گزارش اعتدال پرس ، پس از آنکه حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در احکامی جداگانه علیرضا رضاداد را به عنوان […]

موج تغییر در بدنه مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  این روزها با شتاب بیشتری دنبال می‌شود تا «علی جنتی»  بتواند برنامه‌های خود را برای مدیریت بر عرصه فرهنگ و هنر کشور به شکل مطلوب‌تری دنبال کند.

به گزارش اعتدال پرس ، پس از آنکه حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در احکامی جداگانه علیرضا رضاداد را به عنوان مشاور ارشد معرفی و با آوردن دو نفر به جای یک نفر آرش امینی را به عنوان مدیرکل حوزه ریاست و امور بین الملل و محمدرسول صادقی را به عنوان مدیرکل روابط عمومی سازمان سینمایی منصوب کرد ظاهرا در یکی دو روز آینده باید شاهد رونمایی از مدیران جدید سازمان سینمایی باشیم.

طبق اظهار نظر منابع موثق تاکنون جایگزینی رحمان سیفی آزاد به جای جلیل عرفان منش در معاونت آثار قطعی شده است حتی عرفان منش در گفت‌وگو با فارس عدم همکاری در این سمت را تائید کرد و همچنین حضور قطعی محمد حیدری در موسسه رسانه‌های تصویری نیز از دیگر اخباری است که این روزها در سازمان سینمایی شنیده می‌شود.

البته در یکی دو روز گذشته برخی از افراد از حضور قطعی جعفر صانعی مقدم در بنیاد(موسسه)سینمایی فارابی خبر داده بودند اما امروز صبح شایعه حضور وی در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی شنیده شده است.

براساس این گزارش، شایعه بازگشت محمد آفریده به بدنه مدیریت سینما به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران نیز یکی دیگر از اخباری بود که امروز صبح شنیده شد. هرچند که به واسطه جنجال ساخت فیلم ضد‌ایرانی «یک خانواده محترم» به تهیه‌کنندگی او این امر بعید است و در صورت تحقق آن باید شاهد حواشی زیادی بود.

حسین پارسایی،اکبر نبوی و حسین مسافر آستانه نیز از دیگر مدیرانی هستند که این روزها زمزمه‌های حضورشان در بدنه مدیریت سینما به گوش می‌رسد.

معاون مطبوعاتی وزیر معرفی شد

انتظامی، معاون مطبوعاتی ارشاد شد

«علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی «حسین انتظامی» را به عنوان معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

  به گزارش اعتدال پرس به نقل از ایرنا، حسین انتظامی نماینده مدیران مسوول مطبوعات در هیات نظارت بر مطبوعات است.

وی جانشین «محمدجعفر محمدزاده» شده است. محمدزاده نیز به عنوان رسانه ای وزیر ارشاد منصوب شد.

 مشاور وزیر و رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت ارشاد منصوب شد             

علی جنتی، طی حکمی «بابک دربیکی» را به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

در متن حکم علی جنتی خطاب به دربیکی آمده است: «نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی» منصوب می‌شوید.
امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود و نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه برقراری ارتباطات دوسویه و تعامل فعال با رسانه‌ها و مخاطبان داخلی و خارجی، بررسی و تحلیل محتوای رسانه‌ای جمعی، سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد واحدهای مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هدایت و نظارت بر عملکرد روابط عمومی معاونت‌ها و واحدهای انسانی و انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»
بابک دربیکی ، دکترای علوم ارتباطات اجتماعی ، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و صاحب تالیفات و مقالات متعددی در حوزه رسانه، سیاست و روابط عمومی می باشد و از جمله سوابق علمی و اجرائی وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– معاون اطلاع رسانی و ارتباطات اجتماعی دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی
– قائم مقام مدیرکل روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
– مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج
– سردبیر سایت اتاق ایران
– کارشناس معاونت اجتماعی فرهنگی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتهای خبر