قطار پر شتاب تغییرات در استان با صدور 7 حکم خدابخش در یک روز

انتصاب ۴ فرماندار و ۳ مدیرکل جدید استانداری آذربایجان شرقی

مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی همزمان با آغاز سال جدید دست به انتصاب جدید در استانداری زد تا یک ماه اخیر چهارمین مدیر جدید به این مجموعه اضافه شود.

image_pdfimage_print

مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی با آغاز سال جدید دست به انتصابات جدید در استانداری زد تا قطار تغییرات فرمانداران و مدیران استان پرشتاب به حرکت درآید.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، طی احکام جداگانه از سوی استاندار آذربایجان شرقی؛ سرپرستان فرمانداری‌های مرند، هریس، عجب‌شیر و جلفا و مدیران کل حراست، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری منصوب شدند.

براساس احکام صادره از سوی استاندار آذربایجان شرقی، داوود گرشاسبی به‌عنوان سرپرست فرمانداری مرند، علی محمودی به‌عنوان سرپرست فرمانداری هریس، عادل اصغرپور به‌عنوان سرپرست فرمانداری عجب‌شیر و صادق احمدی به‌عنوان سرپرست فرمانداری جلفا منصوب شدند.

داوود گرشاسبی سرپرست فرمانداری مرند، متولد سال ۱۳۴۷ در خلخال و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و از جمله سوابق اجرایی او می‌توان به فرمانداری شهرستان‌های خداآفرین، سراب و جلفا اشاره کرد.

علی محمودی سرپرست فرمانداری هریس، متولد سال ۱۳۵۴ در تبریز و از کارشناسان حوزه اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی است که سابقه بخشداری در بخش‌های مرکزی شهرستان‌های هریس و جلفا را در کارنامه اجرایی خود دارد.

عادل اصغرپور سرپرست فرمانداری عجب‌شیر، دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از کارکنان باسابقه وزارت کشور است که پیش از این در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و حقوقی استانداری‌های تهران، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی خدمت کرده و پیش از این نیز معاون فرماندار و سرپرست فرمانداری مرند بود.

صادق احمدی سرپرست فرمانداری جلفا، متولد سال ۱۳۵۷ در شاهین‌دژ، کارشناسی ارشد علوم سیاسی و دانشجوی دکتری علوم سیاسی داشته و دارای سوابق اجرایی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی بوده و پیش از این بخشدار مرکزی جلفا و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار این شهرستان بوده است.

مدیران کل حراست، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری منصوب شدند

استاندار آذربایجان‌شرقی با صدور ابلاغیه‌های جداگانه‌ای، مدیران کل حراست، برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری و پدافند غیرعامل استانداری را منصوب کرد.

مجید خدابخش طی ابلاغی، سیدشمس‌الدین مراثی را به‌عنوان مدیرکل حراست استانداری آذربایجان شرقی منصوب کرد.

از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به بخشداری هشتچین (خلخال)، تسوج (شبستر)، مرکزی ورزقان، مرکزی سراب و مرکزی میانه، معاونت فرمانداری‌های مراغه، هشترود و عجب‌شیر و فرمانداری عجب‌شیر اشاره کرد.

همچنین بر اساس ابلاغی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، سیاوش یوسفی به‌عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری منصوب شد.

یوسفی پیش از این در پست‌های مختلف کارشناسی در وزارت کشور، وزارت نیرو و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور خدمت کرده و معاونت فرمانداری هریس را نیز بر عهده داشته است.

استاندار آذربایجان شرقی در ابلاغیه دیگری، علیرضا کریمی را به‌عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد.

علیرضا کریمی که پیش از این مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری بود، سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف پژوهشی، اداری و مالی و فناوری اطلاعات استانداری آذربایجان شرقی را در کارنامه اجرایی خود دارد.

گفتنی است، طی هفته های اخیر، مدیرکل جدید امور اجتماعی استانداری، معاون اقتصادی و پشتیبانی استانداری و مشاور ایثارگران استانداری از سوی استاندار آذربایجان شرقی منصوب و معرفی شده اند.

انتهای خبر