انتصابات جدید استاندار آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان شرقی در احکام جداگانه‌ ۵ مشاور خود را در حوزه‌های مختلف منصوب کرد. محمدرضا پورمحمدی در احکام جداگانه‌ای “محمدعلی حسین‌پور فیضی” ریاست اسبق دانشگاه تبریز را به عنوان مشاور استاندار در حوزه علم و فناوری، “سعید جلالی” را به عنوان مشاور استاندار در امور مشارکت‌های اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد و “حسن پاشازاده” را […]

image_pdfimage_print

استاندار آذربایجان شرقی در احکام جداگانه‌ ۵ مشاور خود را در حوزه‌های مختلف منصوب کرد.

محمدرضا پورمحمدی در احکام جداگانه‌ای “محمدعلی حسین‌پور فیضی” ریاست اسبق دانشگاه تبریز را به عنوان مشاور استاندار در حوزه علم و فناوری، “سعید جلالی” را به عنوان مشاور استاندار در امور مشارکت‌های اجتماعی و سازمان‌های مردم‌نهاد و “حسن پاشازاده” را به عنوان مشاور استاندار در امور حقوقی منصوب کرد.

همچنین با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی دکتر پورمحمدی، “حجت‌الاسلام عباس عباس‌زاده” به عنوان مشاور استاندار در امور فرهنگی و “سیدصادق سیدلو” به عنوان مشاور استاندار در امور پیگیری طرح‌های کلان و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شدند.

گزارش اعتدال پرس حاکی است، استاندار جدید طی یک ماه حضور خود در این مسند، فقط به انتصاب مشاوران در حوزه های مختلف بسنده کرده و تاکنون هیچ تغییر اساسی در در لایه های اصلی تیم مدیریتی استانداری از جمله معاونت سیاسی که بصورت سرپرست اداره می شود، انجام نداده است.

انتهای خبر