یونس ژائله رئیس اتاق بازرگانی تبریز شد

همزمان با آغاز بکار فعالیت منتخبین جدید هیات نمایندگان دوره نهم اتاق تبریز و در نخستین جلسه این اتاق که با حضور رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق تبریز برگزار شد، هیأت رئیسه جدید نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز مشخص شد.

image_pdfimage_print


?هیأت رئیسه جدید نهمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز مشخص شد.
? همزمان با آغاز بکار فعالیت منتخبین جدید هیات نمایندگان دوره نهم اتاق تبریز و در نخستین جلسه این اتاق که با حضور رئیس هیات نظارت بر انتخابات اتاق تبریز برگزار شد، یونس ژائله رئیس، ابوالفتح ابراهیمی نایب رئیس، عباس کمالی نایب رئیس، محمود ابراهیمی خزانه دار و رضا کامی دبیر هیات رئیسه انتخاب شدند.

?گزارش اعتدال پرس می افزاید، ائتلاف «توسعه اقتصاد آذربایجان» به رهبری “یونس ژائله” مالک گروه صنعتی شیرین عسل، که مشهور به گروه ۲۰۲۰ هستند، در انتخابات پرشور و حاشیه ساز اخیر اتاق که ۱۱اسفند ۹۷برگزار شد، اکثریت کرسی های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تبریز را به دست گرفتند.
این تیم معتقدند در ۲۰۲۰ تبریز پایتخت اقتصادی ایران می شود و برای این هدف در جبهه جنگ اقتصادی می جنگند.

?گفتنی است، پیش از این صمد حسن زاده ریاست اتاق تبریز را بر عهده داشت که ائتلاف او با نام «اتاقی برای فردا» در انتخابات رقابت را به ائتلاف تحت حمایت ژائله واگذار کرد و از ائتلاف ۱۵نفره وی فقط۵ نفر به ترکیب جدید راه یافتند.

انتهای خبر