معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز:

ضدعفونی معابر و اماکن شهر تبریز ادامه دارد/ ایجاد تونل های ضد عفونی در ورودی ساختمان های اداری

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به اجرای مرحله جدید ضدعفونی اماکن و معابر عمومی در شهر بر ایجاد تونل های ضدعفونی در ورودی ساختمان های اداری مجموعه شهرداری تبریز تاکید کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: خوشبختانه در روزهای گذشته تونل های ضد عفونی […]

image_pdfimage_print

دکتر قربانیان

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز با اشاره به اجرای مرحله جدید ضدعفونی اماکن و معابر عمومی در شهر بر ایجاد تونل های ضدعفونی در ورودی ساختمان های اداری مجموعه شهرداری تبریز تاکید کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: خوشبختانه در روزهای گذشته تونل های ضد عفونی در بسیاری از اماکن اداری شهرداری که محل مراجعه شهروندان بوده است ایجاد شده است و در ادامه در دیگر اماکن پرتردد نیز تونل های ضد عفونی ایجاد خواهد شد.
 
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز همچنین افزود: در کنار ایجاد تونل های ضد عفونی در ورودی اماکن اداری نسبت به افزایش تونل های ضد عفونی اتومبیل ها نیز اقدام شده است و در این راستا در مناطق ۱، ۲، ۸ و ۱۰ این تونل ها فعال هستند.
 
قربانیان تبریزی تداوم برنامه ضدعفونی شهری بر اساس تصمیمات و برنامه ریزی های از سوی دانشگاه علوم پزشکی و مراکز بهداشتی صورت گرفته را ضروری دانست و بر فعالیت و همکاری بیش از پیش نیروهای خدمات شهری و سازمان های فعال در این زمینه تاکید کرد.
 

انتهای خبر