علوی تأکید کرد؛

پافشاری ماشین‌سازان برای لغو لیگ/ شیخ لاری سرمربی سبزها می‌ماند

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد، احد شیخ‌لاری سرمربی این تیم می‌ماند. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، سید محمد علوی در واکنش به احتمال از سرگیری رقابت‌های فصل نوزدهم لیگ برتر گفت: طبیعی است که در این شرایط برخی تیم‌ها به دنبال منافع خود باشند و ادامه مسابقات یا لغو کامل آن را […]

image_pdfimage_print
پافشاری ماشین‌سازان برای لغو لیگ/ احدآقا سرمربی سبزها می‌ماند

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد، احد شیخ‌لاری سرمربی این تیم می‌ماند.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، سید محمد علوی در واکنش به احتمال از سرگیری رقابت‌های فصل نوزدهم لیگ برتر گفت: طبیعی است که در این شرایط برخی تیم‌ها به دنبال منافع خود باشند و ادامه مسابقات یا لغو کامل آن را خواستار شوند ولی ارجح‌تر از همه، حفط منافع عمومی است.

وی افزود: کانون مربیان فوتبال ایران طی بیانیه‌ای دلایل و استدلالات خود درخصوص تبعات از سرگیری مسابقات لیگ‌برتر را اعلام کرده و به عقیده من موضع این مرجع از لحاظ تخصصی و فنی فوتبال قابل قبول است.

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با بیان اینکه امیدوارم مسؤولین مربوطه نیز با لحاظ کردن تمامی جوانب امر اقدام به تصمیم‌گیری کنند، عنوان داشت: حفظ سلامت افراد بر هر موضوعی اولویت دارد و نباید به بهای یک جام یا مقام، سلامت انسان‌ها را به مخاطره انداخت.

علوی در پایان اظهارات خود درخصوص شایعه مذاکره این باشگاه با افراد مختلف جهت هدایت تیم در فصل آینده، خاطرنشان کرد: تمامی این اخبار کذب محض است و ماشین‌سازی با احد شیخ‌لاری به کار خود ادامه می‌دهد.

انتهای خبر