شهردار تبریز:

پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی سوم خرداد به بهره برداری می رسد/ صرف هزینه ۱۶ میلیارد تومانی

شهردار تبریز با بیان اینکه عملیات عمرانی پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی اجرا می شود، گفت: پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی سوم خرداد ماه به بهره برداری می رسد. اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی در سطح حوزه منطقه ۴ […]

image_pdfimage_print

بازدید شهردار تبریز از برخی پروژه های شهری

شهردار تبریز با بیان اینکه عملیات عمرانی پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی اجرا می شود، گفت: پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی سوم خرداد ماه به بهره برداری می رسد.

اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید از پروژه مسیرگشایی شهید خلیلی در سطح حوزه منطقه ۴ تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار داشت: این پروژه ۵۰۰ متر طول و ۱۸ متر عرض دارد که اقدامات عمرانی آن با تمام توان پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه این مسیرگشایی در منطقه کم برخوردار شهر اجرا می شود، گفت: تاکنون بیش از ۱۶ میلیارد تومان صرف اجرای این پروژه شده است و تلاش می کنیم در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی این خیابان سوم خرداد افتتاح شود.

شهردار تبریز ادامه داد: مسیرگشایی ها و اصلاح مسیرها در بافت های فروسوده جزو اولویت های شهرداری بوده و باعث ایجاد ارزش افزوده در مناطق کم برخوردار می شود.

ایرج شهین باهر گفت: بیشتر مسیرگشایی ها در سال ۹۹ در مناطق کم برخوردار و بافت فرسوده شهر تبریز اجرا می شود.

انتهای خبر