در یک صد و هشتادمین جلسه شورای شهر تبریز تصویب شد؛

افزایش ۳۱ درصدی کرایه تاکسی در برخی مسیرهای تبریز

شورای اسلامی شهر تبریز با لایحه شهرداری مبنی بر افزایش حداقل ۱۱ درصدی کرایه تاکسی‌ها با ارائه تغییراتی مبنی بر افزایش حداکثر ۳۱ درصدی در برخی مسیرهای شهری موافقت کرد. به گزارش به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، شورای اسلامی شهر پیش از ظهر امروز در یک صد و هشتادمین جلسه […]

image_pdfimage_print

تاکسیرانی

شورای اسلامی شهر تبریز با لایحه شهرداری مبنی بر افزایش حداقل ۱۱ درصدی کرایه تاکسی‌ها با ارائه تغییراتی مبنی بر افزایش حداکثر ۳۱ درصدی در برخی مسیرهای شهری موافقت کرد.

به گزارش به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، شورای اسلامی شهر پیش از ظهر امروز در یک صد و هشتادمین جلسه علنی خود، لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی بر افزایش کرایه تاکسی‌ها را با ارائه تغییراتی تصویب کرد.

بر اساس این گزارش، در لایحه پیشنهادی شهرداری تبریز توجه به وضعیت معیشتی تاکسیرانان و آسیب وارده به کسب و کار آنها در اثر شیوع ویروس کرونا و ابلاغیه دولت مبنی بر کاهش تعداد مسافران به ۳ نفر مد نظر قرار گرفته است که با همراهی اعصای شورای شهر تبریز به تصویب رسید.

لایحه شهرداری (مصوب کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک) در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی در برخی مسیر ها ۱۱ درصد و در برخی مسیر ها ۳۱ درصد به تصویب رسید.

انتهای خبر