اخراج متکی از جبهه پیروان!

برخی رسانه‌ها امروز از اخراج منوچهر متکی از جبهه پیروان خط امام و رهبری خبر دادند. آنگونه که روزنامه اعتماد خبر داده بود«منوچهر متکی، قائم‌مقام دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری که در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری و برخلاف نظر آیت‌الله مهدوی‌کنی اقدام به ثبت نام در انتخابات کرده بود از جبهه پیروان خط امام […]

برخی رسانه‌ها امروز از اخراج منوچهر متکی از جبهه پیروان خط امام و رهبری خبر دادند. آنگونه که روزنامه اعتماد خبر داده بود«منوچهر متکی، قائم‌مقام دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری که در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری و برخلاف نظر آیت‌الله مهدوی‌کنی اقدام به ثبت نام در انتخابات کرده بود از جبهه پیروان خط امام و رهبری اخراج شده است.»

به گزارش اعتدال پرس، احمد کریمی اصفهانی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفتگو با خبرآنلاین با تکذیب این خبر اظهار داشت: جبهه پیروان خط امام و رهبری متشکل از ۱۶ حزب و تشکل است که دبیرکل هر تشکل به اضافه قائم مقام یا فردی از شورای مرکزی در جلسات جبهه شرکت می‌کنند.

وی با تکذیب اخراج متکی از این جبهه تصریح کرد: در انتخابات دوره جدید تشکل شبه قاره هند که آقای متکی دبیرکلی آن را برعهده داشتند، ایشان کاندیدا نشدند و در حال حاضر به عنوان عضو عادی این تشکل عضویت دارند لذا در جلسات جبهه پیروان هم دبیرکل جدید و قائم مقام وی شرکت می کنند.

دبیرکل جامعه اصناف و بازار با بیان اینکه جبهه پیروان ارتباط تنگاتنگی با متکی دارد، خاطرنشان ساخت: ایشان از نیروهای خوب و متعهد جبهه هستند و مانند گذشته ارتباط خود با حزب را دارند.

انتهای خبر