در قالب برنامه قدر گئجه سی

پخش زنده مراسم احیاء شب های پرفیض قدر

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در شب های قدر امسال با برنامه های مختلف در خدمت مخاطبان خود خواهدبود.   به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سیمای استانی سهند با ویژه برنامه شب های قدر مراسم زنده احیاء شب های پرفیض قدر را از مصلی بزرگ حضرت امام […]

image_pdfimage_print

صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در شب های قدر امسال با برنامه های مختلف در خدمت مخاطبان خود خواهدبود.  

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سیمای استانی سهند با ویژه برنامه شب های قدر مراسم زنده احیاء شب های پرفیض قدر را از مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) تبریز پوشش تصویری کامل می دهد. پخش دعای جوشن کبیر و مناجات، مداحی و قرآن به سرگیری از جمله آیتم هایی است که از قاب شبکه سهند پخش می شود.

این برنامه به تهیه کنندگی محمودنسب ، کارگردانی عبداللهی ، تصویربرداری نیکمندان- حسین پور  پورفرج و صدابرداری اندرزگو از ساعت ۰۰:۳۰ بامداد تا ساعت ۲:۰۰ بامداد به روی آنتن می رود.

 

صدای استانی مرکز آذربایجان شرقی با برنامه زنده ” قدر گئجه سی ” مراسم احیاء شب های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه رمضان را از آستان مقدس امامزاده سید حمزه (ع) پوشش می دهد. در این برنامه قرار است مراسم تلاوت قرآن، دعای جوشن کبیر و قرآن  به سرگرفتن روزه داران و شرکت کنندگان در این مراسم معنوی تقدیم شنوندگان مومن رادیو تبریز شود.

” قدر گئجه سی ” از ساعت ۲۳:۰۰ در ۲۴۰ دقیقه به تهیه کنندگی زین العابدین گوزلی و گویندگی یوسف منیری فر و کمال الدین افصحی به روی آنتن می رود.

رادیو برون مرزی این مرکز هم با ویژه برنامه ” شبهای قدر ” در این سه شب پر برکت آیتم ها و بخش های متنوعی را برای مخاطبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز تدارک دیده است. این برنامه به تهیه کنندگی حسن صادقی و گویندگی جعفر رضایی به روی آنتن می رود.

تهیه و پخش موشن گرافیک با موضوع شبهای قدر، عکس نوشت از سخنان ، فرمایشات وخطبه های نهج البلاغه امام علی علیه السلام، پخش کلیپ ها و مداحی های مرتبط با ایام ضربت خوردن اولین امام شیعیان جهان و همچنین اطلاع رسانی درخصوص اذکار و ادعیه خاص شبهای پرفیض قدر از جمله پیش بینی های معاونت فضای مجازی این مرکز شمرده می شود. 

 

انتهای خبر