مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد:

نوسازی تجهیزات سنگ شکن کارخانجات آسفالت سازمان عمران شهرداری

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز از نوسازی تجهیزات سنگ شکن کارخانجات آسفالت سازمان عمران خبر داد. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، بابک شریفی با اشاره به وظایف محول شده به سازمان عمران تبریز جهت ایجاد جهشی عظیم در کیفیت و کمیت تولید آسفالت در سال ۹۹ گفت : در […]

image_pdfimage_print

تجهیزات سنگ شکن و خردایش کارخانجات آسفالت سازمان عمران

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز از نوسازی تجهیزات سنگ شکن کارخانجات آسفالت سازمان عمران خبر داد.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان) به نقل از شهریار، بابک شریفی با اشاره به وظایف محول شده به سازمان عمران تبریز جهت ایجاد جهشی عظیم در کیفیت و کمیت تولید آسفالت در سال ۹۹ گفت : در مقوله تولید آسفالت یکی ازمهمترین ملزومات مواد اولیه و مصالح آن است که با توجه به فرسودگی بخشی از تجهیزات موجود درخط خردایش کارخانجات سازمان در راستای افزایش بازدهی و ارتقا کیفیت مصالح تولیدی که اثر مستقیمی در کیفیت آسفالت دارد.

وی افزود: سازمان عمران علی رغم مشکلات مالی موجود بامساعدت های شهردار تبریز و پیگیری های رییس و اعضای شورای اسلامی شهر اقدام به خرید دو دستگاه سرند جدید کرده و با ایجاد تغییراتی در سیستم سایت باعث افزایش سرعت عملکرد تولید مصالح شده است.

شریفی در ادامه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد در سالجاری سایت جدید و تمام اتوماتیک  سنگ شکن در مجموعه کارخانجات خرید و تاسیس نماییم که هم از لحاظ کمییت بتوانیم از ظرفیت کارخانجات آسفالت بهره مند شویم و هم از لحاظ کیفیت وضعیت آسفالت را بهتر و بیشتر ارتقاء دهیم.

انتهای خبر