شروع بکار پروژه ۶۰۰ واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط شرکت عمران و توسعه آذربایجان

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان از شروع بکار پروژه ۶۰۰ واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط این شرکت خبر داد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، دکتر حسین عالی‌باف با بیان این خبر افزود : پروژه ۶۰۰ واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه تبریز در جهت احیا  بافت فرسوده شهری بوده و یکی از پروژه‌های راکد […]

image_pdfimage_print

حسین عالیباف،شهردار منطقه 4تبریز، داراخبر، قطار | پایگاه خبری ...

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان از شروع بکار پروژه ۶۰۰ واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، دکتر حسین عالی‌باف با بیان این خبر افزود : پروژه ۶۰۰ واحدی (صدرا) در شهرک اندیشه تبریز در جهت احیا  بافت فرسوده شهری بوده و یکی از پروژه‌های راکد عمرانی شهرداری تبریز در ۲ سال اخیر بوده که با حمایت‌های شهردار تبریز و تدوین برنامه مدون دوباره فعالیت عمرانی خود را آغاز نموده است .

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان اضافه کرد : این پروژه با عرصه ۲۰۲۹۸/۷۲ متر مربع و اعیانی ۶۲۰۰۰ متر مربع یکی از پروژه‌های بزرگ این شرکت می‌باشد که امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نحو احسن اتمام و در اختیار همشهریان عزیز قرار دهیم .

عالی‌باف در ادامه با اشاره به عملکرد عمرانی این شرکت ادامه داد : شرکت عمران و توسعه آذربایجان یکی از بازوان اصلی شهرداری تبریز در مباحث عمرانی می‌باشد که کارنامه درخشانی را از خود در پروژه‌های اتمام یافته به جای گذاشته است و تحقق ۱۰۷% بودجه عمرانی این شرکت در سال ۹۸ نشانگر کار و تلاش مضاعف در این شرکت می‌باشد.

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان با اشاره به شعار سال ۹۹ توسط مقام معظم رهبری؛ نامگذاری این سال به عنوان جهش تولید را به فال نیک گرفته و با اطاعت از رهنمودهای رهبری ابراز امیدواری کرد تا سال ۹۹ سال اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره این شرکت الخصوص پروژه عتیق که بزرگترین پروژه مسکونی تجاری تفریحی شهرداری تبریز و اتمام تملک ضربتی پروژه بافت ناکارآمد شهری چوخورلار، باشد.


 

 

انتهای خبر