مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز:

چرایی کیفیت پایین آسفالت تبریز/ عذرخواهی می‌کنم

شریفی گفت: به دنبال سیاه کردن خیابان‌ها نیستیم و چون به دنبال کیفیت هستیم آسفالت‌ریزی‌ها زمانبر و انرژی بر می‌شود که از مردم به این دلیل عذرخواهی می‌کنم. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، بابک شریفی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص انتقادات به کیفیت آسفالت شهری اظهار داشت: درکیفیت آسفالت تولیدی شهرداری هیچ مشکلی […]

image_pdfimage_print
چرایی کیفیت پایین آسفالت تبریز/ عذرخواهی می‌کنم
شریفی گفت: به دنبال سیاه کردن خیابان‌ها نیستیم و چون به دنبال کیفیت هستیم آسفالت‌ریزی‌ها زمانبر و انرژی بر می‌شود که از مردم به این دلیل عذرخواهی می‌کنم.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، بابک شریفی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص انتقادات به کیفیت آسفالت شهری اظهار داشت: درکیفیت آسفالت تولیدی شهرداری هیچ مشکلی وجود ندارد اما برخی از مناطق که مجددا آسفالت‌ریزی می‌شوند به دلیل کیفیت پایینِ آسفالت خریداری شده توسط پیمانکاران است.

وی در خصوص آسفالت‌ریزی برخی معابر توسط پیمانکاران گفت: شهرداری مناطق آسفالت‌ریزی برخی خیابان‌ها را به بخش خصوصی می‌دهد اما اگر کیفیت آسفالت مناسب نباشد بدون پرداخت هزینه توسط شهرداری پیمانکار باید آسفالت را اصلاح کند.

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز در خصوص کیفیت آسفالت تولیدی شهرداری عنوان کرد: در بازدیدی که کمیسیون عمران شورا از آسفالت‌ریزی سازمان عمران با آسفالت تولیدی شهرداری داشتند تایید کردند که کیفیت آسفالت بسیار مناسب است.

وی در پاسخ به تعلل در آسفالت‌ریزی بعد از تراشیدن خیابان‌ها توضیح داد: شرایط تراشه خیابان با شرایط اجرایی متفاوت است و در هر زمانی می‌توان تراشه را انجام داد اما پخش آسفالت باید در شرایط آب و هوایی مناسب باشد. کار آسفالت‌ریزی بیش از ۷ ساعت زمان می‌برد و در طول روز نمی‌توان کار کرد و شب‌های گذشته نیز شرایط جوی مناسب نبود.

شریفی ضمن عذرخواهی از طولانی شدن آسفالت‌ریزی در برخی معابر یادآور شد: به عنوان مثال بلوار آزادی تراش داده شده و بنا بود که شب گذشته آسفالت‌ریزی شود اما شرایط جوی ادامه نداد. ما این مسیر را با اینکه می‌توانستیم ۸ سانتی متر تراش دهیم به علت ترک‌های عمیق ۱۲ سانتی‌متر تراش دادیم زیرا به دنبال سیاه کردن خیابان‌ها نیستیم.

وی در پایان با اشاره به تلاش‌ها برای تسریع در آسفالت‌ریزی خاطرنشان کرد: به علت اهتمام برای کیفیت و کار اساسی آسفالت‌ریزی‌ها هم زمانبر و هم انرژی بر می‌شود که مردم از این مساله نارضایتی دارند که مجددا از آنها عذرخواهی می‌کنم.

انتهای خبر