به مناسبت ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات انجام شد؛

قدردانی از مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در جلسه علنی شورای شهر

امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات از مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز قدردانی شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، امروز در جلسه علنی شورای شهر تبریز از تلاش ها و عملکرد سعید حاجی زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز قدردانی شد. […]

image_pdfimage_print
سعید حاجی زاده

امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تبریز به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات از مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز قدردانی شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، امروز در جلسه علنی شورای شهر تبریز از تلاش ها و عملکرد سعید حاجی زاده مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز قدردانی شد.

شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز در این جلسه با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، گفت: روابط عمومی ها در تصمیمات مدیران تاثیرگذار هستند و من این روز را خدمت تمام تلاشگران این عرصه بخصوص روابط عمومی شورا و شهرداری تبریک می گویم.

دبیری اظهار کرد: روابط عمومی‌ها هر چقدر قدرتمند باشند، بهتر می‌توانند در فعالیت نهادها و اطلاع‌رسانی و شفافیت امور فعال باشند.

گفتنی است امروز همچنین از مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شورای شهر تبریز و جمعی از کارکنان اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای خبر