مسئول سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

تجلیل از مجاهدان رسانه‌ای مقابله با کرونا در تبریز

نظامی‌خواه گفت: از فعالان رسانه ای که فعالیت های ویژه و آثار شاخصی در زمینه مقابله با همه گیری کرونا داشته اند؛ تجلیل می کند. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، رامین نظامی‌خواه با اشاره به نقش موثر اهالی رسانه در تحقق مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب برای ماندگار کردن جهاد عظیم و عمومی ملت […]

image_pdfimage_print
نسخه چاپی
نظامی‌خواه گفت: از فعالان رسانه ای که فعالیت های ویژه و آثار شاخصی در زمینه مقابله با همه گیری کرونا داشته اند؛ تجلیل می کند.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، رامین نظامی‌خواه با اشاره به نقش موثر اهالی رسانه در تحقق مطالبه جدی رهبر معظم انقلاب برای ماندگار کردن جهاد عظیم و عمومی ملت ایران در مقابله با کرونا و تبعات آن با روایت‌های اثرگذار در قالب‌های مختلف با الگو گرفتن از نقش‌آفرینی شهید آوینی در ثبت و ضبط دفاع مقدس، اظهار داشت: ضروری است، مجاهدت‌های خاموش اهالی رسانه به‌عنوان یاوران مدافعان سلامت در جبهه مقابله با کرونا مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه گفت: شماری از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، فعالان فضای مجازی و رسانه‌های اجتماعی استان که فعالیت‌های ویژه و آثار شاخصی در زمینه آگاهی بخشی، فرهنگ‌سازی، روشنگری، ثبت و ضبط مجاهدت‌های مدافعان سلامت، شهدای خدمت و فعالیت‌های جهادی، پیوست رسانه‌ای رزمایش مردمی مواسات و کمک مومنانه و شبهه‌زدایی و مطالبه‌گری داشته‌اند؛ توسط هیات انتخاب برگزیده شده و طی روزهای آتی مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان اظهار امیدواری کرد که در برهه‌های مختلف نیز فعالان رسانه‌ای که مجاهدانه در نشر و تبیین ارزش‌های ملی و انقلابی به ویژه اطلاع‌رسانی رویدادهای مهم و مقابله با بحران‌ها فعالیت‌های موثری انجام می‌دهند؛ مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فراخوان چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان نیز محورهای ویژه‌ای در این خصوص خواهد داشت.

انتهای خبر