تراکتور فاتح شهرآورد آذربایجان / تنها یک فرصت برای بقای سبزقبایان ماند

شاگردان الهامی به پیروزی ارزشمند و بزرگی مقابل ماشین‌سازی رسیدند تا به کسب سهمیه آسیایی نزدیک شوند. به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، تراکتور پس از شکست‌ناپذیری در ۶ مسابقه اخیرش، توانست دو پیروزی مقابل صنعت نفت و سپاهان و چهار تساوی داشته باشد تا با این عملکرد در جایگاه سوم جدول لیگ برتر قرار […]

image_pdfimage_print

تراکتور فاتح شهرآورد آذربایجان / تنها یک فرصت برای بقای سبزقبایان ماند

شاگردان الهامی به پیروزی ارزشمند و بزرگی مقابل ماشین‌سازی رسیدند تا به کسب سهمیه آسیایی نزدیک شوند.

به گزارش اعتدال پرس (اعتدال آذربایجان)، تراکتور پس از شکست‌ناپذیری در ۶ مسابقه اخیرش، توانست دو پیروزی مقابل صنعت نفت و سپاهان و چهار تساوی داشته باشد تا با این عملکرد در جایگاه سوم جدول لیگ برتر قرار بگیرد، اما شاگردان ساکت الهامی امشب نمایش سراسر هجومی و کم‌نقصی مقابل ماشین‌سازی ارائه دادند و در حالی که حریف‌شان تلاش زیادی برای گرفتن امتیاز داشت، موفق شدند با گل‌های رضا اسدی و محمدرضا آزادی، دو بازیکن تعویضی در مقابل تک گل فردین عابدینی، به برتری ۲ بر یک برسند تا صاحب پیروزی مهمی شوند.

شاگردان الهامی با کسب این پیروزی حیاتی در امتیاز ۵۰ با استقلال برابر شدند و با توجه به اختلاف دو امتیازی با سپاهان و فولاد که به ترتیب در رده‌های چهارم و پنجم جدول قرار دارند، امیدوارتر از همیشه به کسب سهمیه آسیایی شدند؛ البته آنها باید در هفته آخر نیز بتوانند نمایش خوبی در زمین فولاد ارائه دهند و به یک امتیاز برسند.

هفته بیست و نهم لیگ برتر؛ شنبه: ۹۹/۰۵/۲۵ ؛ ساعت ۲۰:۴۵
استادیوم: یادگار امام تبریز/ بدونِ تماشاگر
داور: حمید حاج‌ملک/ کمک‌ها: محمدرضا منصوری و مهدی عالیقدر؛ داور چهارم: امیرسامان سلطانی/ ناظر داوری: رحیم رحیمی‌مقدم.

اخطار:

قائم اسلامی‌خواه(۳+۴۵)، بابک مرادی(۶۰) از ماشین‌سازی

میثم تیموری(۷۱)، محمدرضا آزادی(۸۹)، اکبر ایمانی(۱+۹۰)، ساسان انصاری(۹+۹۰) از تراکتور

اخراج : بابک مرادی(بعد از بازی) از ماشین‌سازی

شرح گل:

تراکتور ۱ – ماشین‌سازی صفر (دقیقه ۷۰: رضا اسدی): محمدرضا آزادی لحظاتی پس از ورودش به زمین تعویض طلایی الهامی لقب گرفت و پاس زیبای در عرضی داد تا رضا اسدی، دیگر بازیکن تعویضی تراکتور با شوت زمینی دروازه را باز کند.

تراکتور ۱ – ماشین‌سازی ۱ (دقیقه ۸۵: فردین عابدینی): ارسال محمد قادری از جناح راست زمین را فردین عابدینی با ضربه سر زد که توپ از روی دستان مظاهری تبدیل به گل شد.

تراکتور ۲ – ماشین‌سازی ۱ (دقیقه ۸۷: محمدرضا آزادی): ارسال روی پای مهدی تیکدری را رضا اسدی با ضربه سر زد که حامد لک توپ را دفع کرد، اما در ریباند محمدرضا آزادی دروازه ماشین‌سازی را باز کرد تا تراکتور دوباره پیش بیفتد.

در حاشیه

* تراکتور بدون بازیکن محروم پای به این مسابقه گذاشته است.
* هومن افاضلی، سرمربی و شاهین توکلی، مدافع ماشین‌سازی به دلیل محرومیت این تیم را مقابل تراکتور همراهی نمی‌کنند.
* احسان حاج‌صفی با وجود مصدومیت تصمیم گرفته مقابل ماشین‌سازی به میدان برود.
* رضا اسدی، هافبک بلندقامت تراکتور با پشت سر گذاشتن دوران آسیب دیدگی به لیست تیمش اضافه شده است.

* ساکت الهامی برخلاف همیشه با لباس غیرورزشی در کنار زمین حضور دارد و مشغول هدایت بازیکنان تراکتور است.
* در دقیقه ۵۶ ساسان انصاری در محوطه جریمه ماشین‌سازی پس از برخورد با دوسانتوس سرنگون شد که داور اعتقادی به اعلام پنالتی به سود تراکتور نداشت.

* ساکت الهامی، سرمربی تراکتور در دقیقه ۶۲ بخاطر اعتراض به داوری کارت زرد گرفت.

اتفاق ویژه:

دربی تبریز اصلا شبیه تقابل تیم‌های برادر نبود چراکه درگیری در طول مسابقه و پس از پایان بازی، شادی‌های عجیب پس از گل‌ها و تلاش ویژه سبزپوشان برای نباختن در این دیدار را به همراه داشت؛ عجیب‌تر از همه اینکه علوی، مدیر تیم ماشین‌سازی پس از گل تساوی این تیم به اندازه‌ای خوشحال شد که تا محوطه جریمه تراکتور و حلقه شادی سبزپوشان رفت و پس از آن بخاطر حمله قلبی روی زمین افتاد و با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت.

انتهای خبر