دیدار مجازی مردم تبریز با رهبر انقلاب به مناسبت ۲۹ بهمن

امسال دیدار ۲۹ بهمن مردم تبریز با مقام معظم رهبری به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی از مصلی امام خمینی(ره) تبریز برگزار خواهد شد. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، ۲۹ بهمن سالروز قیام مردم تبریز و یکی از مناسبت‌هایی است که هر ساله‌ بهانه‌ای برای دیدار مردم آذربایجان‌شرقی با رهبر معظم انقلاب و تجدید […]

image_pdfimage_print

امسال دیدار ۲۹ بهمن مردم تبریز با مقام معظم رهبری به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی از مصلی امام خمینی(ره) تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، ۲۹ بهمن سالروز قیام مردم تبریز و یکی از مناسبت‌هایی است که هر ساله‌ بهانه‌ای برای دیدار مردم آذربایجان‌شرقی با رهبر معظم انقلاب و تجدید بیعت با ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی‌می‌شود. امسال اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این دیدار به روال سالهای قبل انجام نشده و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

مسئول ستاد هماهنگی دیدار سالانه مردم آذربایجان‌شرقی با مقام معظم رهبری عنوان کرده است که امسال دیدار مردم استان با رهبر انقلاب به صورت مجازی و در مصلی امام خمینی(ره) تبریز خواهد بود. برای این دیدار ۲۵۰۰ صندلی با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

این دیدار ساعت ۱۰ صبح ۲۹ بهمن به صورت ارتباط زنده انجام خواهد شد.

انتهای خبر