تاکید امام جمعه تبریز بر لزوم تشدید نظارت بر بازار

همه مسئولان اقتصادی از گرانی و فشارهای اقتصادی گلایه دارند، اما انگار هیچ اراده ای برای مبارزه با آن وجود ندارد که این شرایط تاسف بار است.

تاکید امام جمعه تبریز بر لزوم تشدید نظارت بر بازار

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با انتقاد از گرانی انواع کالاهای اساسی گفت: نهادهای مسوول باید با نظارت بیشتر و جدی، جلوی این گرانی های لجام گسیخته را بگیرند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در دیدار با تعدادی از اهالی اسکو و اعضای شورای اداری این شهرستان، نبود نظارت های کافی بر بازار کالاهای اساسی را مورد انتقاد قرار داد و افزود: همه مسئولان اقتصادی از گرانی و فشارهای اقتصادی گلایه دارند، اما انگار هیچ اراده ای برای مبارزه با آن وجود ندارد که این شرایط تاسف بار است.

وی با اشاره به توزیع نامناسب گوشت مرغ و نبود روغن نباتی در بازار، اظهار داشت: نبود نظارت بر بازار باعث شده است دلالان سودهای کلان به جیب بزنند و قیمت اجناس در یک مغازه نسبت به مغازه دیگر تفاوت های فاحشی داشته باشد که این اوضاع برخلاف تاکیدات رهبر انقلاب است و باید مسئولان اقتصادی نسبت به شرایط موجود اقدام اساسی داشته باشند.

انتهای خبر