دلجویی نماینده ولی‌فقیه از خبرنگار مضروب صدا و سیما/ انتقاد تند امام جمعه تبریز از احسان علیخانی و برگزارکنندگان زیر سایه خورشید

نماینده ی ولی فقیه در آذربایجان شرقی از خبرنگار مضروب صدا و سیما در جریان برگزاری جشن زیر سایه خورشید دلجویی کرد.  به گزارش اعتدال پرس، آیت الله مجتهد شبستری در دیدار با این خبرنگار از رفتار ناشایست صورت گرفته با وی ابراز تاسف کرد و پیگیری و برخورد با فرد خاطی را خواستار شد. […]

نماینده ی ولی فقیه در آذربایجان شرقی از خبرنگار مضروب صدا و سیما در جریان برگزاری جشن زیر سایه خورشید دلجویی کرد.

 به گزارش اعتدال پرس، آیت الله مجتهد شبستری در دیدار با این خبرنگار از رفتار ناشایست صورت گرفته با وی ابراز تاسف کرد و پیگیری و برخورد با فرد خاطی را خواستار شد.
وی با تاکید بر ضرورت حفظ حرمت و شان و جایگاه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی خاطر نشان کرد: بی حرمتی به این قشر زحمتکش در هیچ شرایطی جایز نیست.

نماینده ی ولی فقیه در استان همچنین تاسف خود را از حرکات و رفتارهای زننده و غیر اخلاقی و پوشش نامناسب برخی از حاضران جشن زیر سایه خورشید اعلام کرد.
احد یگانی خبرنگار صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی که همزمان با ولادت امام رضا (ع) برای پوشش خبری این جشن در مصلای امام خمینی تبریز حضور یافته بود توسط یکی از عوامل کانون جوانان رضوی مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

امام جمعه تبریز همچنین با ابراز شرمساری از برگزاری برنامه ای دون شان امام رضا(ع) به بهانه ولادت ایشان، از برگزاری این مراسم ابراز تاسف کرد.

به گزارش اعتدال پرس، آیت‌الله محسن مجتهد‌شبستری‌ در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تبریز در مصلای امام‌ خمینی ضمن ابراز تاسف از برگزاری جشن دون شان برای ولادت امام رضا(ع) در مصلی، دلیل در اختیار گذاشته شدن این مکان برای جشن فوق را وساطت یکی از معتمدین شهر دانست و از این خطا عذرخواهی کرد.

امام جمعه تبریز با اشاره به دعوت از احسان علیخانی برای این برنامه بدون نام بردن از وی گفت: دعوت از یک مجری معلوم الحال و حضور دختران بدحجاب به بهانه حضور وی دون شان امام رضا(ع) بود.

آیت الله شبستری قداست مسجد و مصلا را نص صریح روایات و آیات بیان کرد و از کف زنی در این جشن ابراز تاسف کرد.

 

انتهای خبر