قیمت جدید محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد + جدول قیمت‌ها

ایران خودرو و سایپا امروز قیمت پایه‌ای محصولات خود را با افزایش حدود ۱۸ درصدی، اعلام کردند. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از فارس، با گذشت یک ماه از اعلام واگذاری تعیین خودرو به ستاد تنظیم بازار، امروز ایران خودرو و سایپا، نسبت به اعلام قیمت‌های جدید محصولات خود اقدام کردند.  گفتنی است […]

image_pdfimage_print

قیمت جدید محصولات ایران خودرو و سایپا اعلام شد + جدول قیمت‌ها

ایران خودرو و سایپا امروز قیمت پایه‌ای محصولات خود را با افزایش حدود ۱۸ درصدی، اعلام کردند.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس) به نقل از فارس، با گذشت یک ماه از اعلام واگذاری تعیین خودرو به ستاد تنظیم بازار، امروز ایران خودرو و سایپا، نسبت به اعلام قیمت‌های جدید محصولات خود اقدام کردند. 

گفتنی است قیمت‌های ذکر شده، قیمت پایه خودرو است و یک سری هزینه ها مثل قیمت شماره گذاری، بیمه و مالیات به قیمت های پایه اضافه می‌شود و قیمت فروش محصولات تا اندازه‌ای بیشتر از قیمت های تعیین شده خواهد بود. 

 

 

 

معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا در این‌باره گفته است: ‌به‌ دنبال افزایش چند برابری قیمت نهاده‌های تولید و مواد اولیه نظیر فولاد، آلومینیوم، مس، محصولات پلیمر، پتروشیمی و سایر مواد اولیه و نیز قطعات مورد نیاز برای تولید خودرو در ماه‌های اخیر که منجر به افزایش چشمگیر قیمتِ تمام شده محصولات و تحمیل زیان به سهامداران خودروسازان شده است، بهای کارخانه سبد محصولات سایپا از امروز به‌ طور متوسط ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

به گفته حسین کاظمی، این اصلاح قیمت سبب هدایت و تزریق نقدینگی به خطوط تولید شده و رشد تولید و افزایش تیراژ روزانه و طبعاً عرضه هرچه بیشتر خودرو به بازار، پاسخ‌گویی به نیاز مصرف‌کنندگان واقعی، کمک به حذف واسطه‌گری، حفظ حقوق مشتریان و منافع سهامداران خودروسازان در بورس را رقم خواهد زد.

انتهای خبر