اعلام چهار استراتژی کلان دوران مدیریت شهردار تبریز

شهردار تبریز حمل و نقل عمومی، حاشیه‌نشینی، شهر هوشمند و تعیین تکلیف پارک بزرگ تبریز را جزو استراتژی‌های کلان شهرداری تبریز خواند و گفت: با تمرکز بر برنامه‌ریزی‌های جامع، این موضوعات در سریع‌ترین زمان ممکن باید اجرائی و عملیاتی شود. به گزارش اعتدال آذربایجان، عباس رنجبر در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهرداری منطقه ۹، […]

image_pdfimage_print

شهردار تبریز حمل و نقل عمومی، حاشیه‌نشینی، شهر هوشمند و تعیین تکلیف پارک بزرگ تبریز را جزو استراتژی‌های کلان شهرداری تبریز خواند و گفت: با تمرکز بر برنامه‌ریزی‌های جامع، این موضوعات در سریع‌ترین زمان ممکن باید اجرائی و عملیاتی شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان، عباس رنجبر در مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهرداری منطقه ۹، حفظ حقوق مجموعه شهرداری، مدیریت و کارشناسی را از جمله خصائص نسیانی عنوان کرد و اظهار داشت: تغییرات مدیریتی در شهرداری منطقه ۹ با توجه به فرا رسیدن پایان دوران خدمتی ۳۰ ساله آقای نسیانی و در راستای تسریع در عملیاتی کردن برنامه‌ها است.

وی گفت: چهار استراتژی کلان دوران مدیریتی اینجانب، توجه به حمل و نقل عمومی، حاشیه‌نشینی، شهر هوشمند و تعیین تکلیف پارک بزرگ تبریز است که با تمرکز بر برنامه‌ریزی‌های جامع برای پیشبرد تعهدها و طرح‌های ارائه شده، این موضوعات در سریع‌ترین زمان ممکن باید اجرائی و عملیاتی شود.

رنجبر خاطرنشان کرد: آقای حسین زاده که امروز به عنوان سرپرست شهرداری این منطقه معرفی می‌شوند از مدیران کاربلد و همسطح با آقای نسیانی بوده و به یقین در موضوعات بلندمدتی که قبلا ریل‌گذاری شده، حرکت خواهند کرد.

شهردار تبریز افزود: موضوع حریم در شهرداری منطقه ۹ به‌عنوان بزرگترین و مهم‌ترین موضوع سطح حوزه، با پیگیری‌های لازم بصورت موقت مرتفع شده و برای حل دائمی‌این موضوع نیازمند کار کارشناسی و تعامل با سایر نهادهای مرتبط با ارائه راهکارهای لازم خواهیم بود.

رنجبر با آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید و شهردار پیشین منطقه ۹، همفکری و همدلی را برای موفقیت مجموعه ضروری دانست و اظهار کرد: باید رفع وضعیت نامطلوب در سیستم شهرداری به‌صورت جدی مورد توجه قرار گیرد که این امر یقیناً به افزایش سطح رضایتمندی همشهریان از مجموعه شهرداری منتج خواهد شد.

انتهای خبر