انتصاب‌های جدید در شهرداری تبریز/ قنبروند مدیرکل روابط عمومی شد

در دور جدید تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز، طی احکام جداگانه‌ای از سوی عباس رنجبر، مدیران جدید مجموعه شهرداری منصوب و معرفی شدند. به گزارش اعتدال آذربایجان، بر اساس احکام جدیدی که امروز از سوی عباس رنجبر صادر شد، مهدی قنبروند به عنوان مشاور و مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز انتخاب و بابک […]

image_pdfimage_print
انتصاب‌های جدید در شهرداری تبریز
در دور جدید تغییرات مدیریتی در شهرداری تبریز، طی احکام جداگانه‌ای از سوی عباس رنجبر، مدیران جدید مجموعه شهرداری منصوب و معرفی شدند.

به گزارش اعتدال آذربایجان، بر اساس احکام جدیدی که امروز از سوی عباس رنجبر صادر شد، مهدی قنبروند به عنوان مشاور و مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز انتخاب و بابک ترکمنلو که پیش از این سرپرست این اداره بود، به عنوان سرپرست معاونت اداره کل ارتباطات منصوب شد.

مسعود محمود علیلو مشاور عمرانی سابق شهردار تبریز نیز به سمت سرپرست شهرداری منطقه ۴ تبریز منصوب و اکبر امجدی شهردار سابق این منطقه به عنوان سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز معرفی شدند. پیش از این،علی مدبر عهده دار این سمت بود.

بهمن الهی به عنوان سرپرست ادره کل بازرسی، ارزشیابی و نظارت شهرداری تبریز تعیین و جایگزین تراب محمدی شد که چندی پیش عهده دار معاونت سیاسی امنیتی استانداری شده بود.

همچنین احمد زارعی به عنوان سرپرست سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز و علی کوشک‌سرا معاون فنی و اجرایی سازمان سیما و منظر هم به عنوان سرپرست سازمان توسعه و عمران عون‌بن علی انتخاب شدند.

انتهای خبر