آیا بالاخره، تغییرات شتاب می گیرد؟/ انتصاب فرمانداران جدید ورزقان و اسکو

در حالیکه با گذشت بیش از ۵ ماه از شروع بکار دولت رئیسی، انتظارات عمومی برای استقرار تیم مدیریتی جدید دولت و شروع پرشتاب فعالیت های دولت در ریل جدید جامه عمل نپوشیده است، خبرهای رسیده به اعتدال آذربایجان حاکی از شتاب گرفتن این تغییرات در استان طی روزهای آتی دارد.

سرپرستان فرمانداری‌های ورزقان و اسکو منصوب شدند

استاندار آذربایجان شرقی طی احکام جداگانه‌، سرپرستان فرمانداری‌های ورزقان و اسکو را منصوب کرد.

به گزارش اعتدال آذربایجان، در حالیکه با گذشت بیش از ۵ ماه از شروع بکار دولت رئیسی، انتظارات عمومی برای استقرار تیم مدیریتی جدید دولت و شروع پرشتاب فعالیت های دولت در ریل جدید جامه عمل نپوشیده است، خبرهای رسیده به اعتدال آذربایجان حاکی از شتاب گرفتن این تغییرات در استان طی روزهای آتی دارد و در همین راستا، امروز دو فرماندار جدید استان تعیین شدند.

 عابدین خرّم در احکام جداگانه، مهدی نعمتی را به عنوان سرپرست فرمانداری ورزقان و حسین فیروزی را به عنوان سرپرست فرمانداری اسکو منصوب کرد.

مهدی نعمتی متولد ۱۳۵۰ در اهر، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت تحول است و پیش از این بخشدار مرکزی اهر، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های اهر و اسکو و رئیس حراست اداره کل اوقاف استان بوده است.

حسین فیروزی متولد ۱۳۵۱ در تبریز و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی است. از سوابق اجرایی وی می‌توان به معاون مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی اسکو و کارشناس حوزه‌های امور اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی اشاره کرد.

مراسم معارفه سرپرستان فرمانداری‌های ورزقان و اسکو امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

انتهای خبر