مسئول بسیج دانشجویی تغییر کرد +عکس

حیدری مسئول جدید سازمان بسیج دانشجویی کشور شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»،  در کارنامه محمد ودود حیدری کاندیداهای شوراهای شهر تهران، مدیرمسئول روزنامه جوان، مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاون سیاسی اسبق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، عضو هیات موسس و مدیر مسئول […]

حیدری مسئول جدید سازمان بسیج دانشجویی کشور شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»،  در کارنامه محمد ودود حیدری کاندیداهای شوراهای شهر تهران، مدیرمسئول روزنامه جوان، مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاون سیاسی اسبق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، عضو هیات موسس و مدیر مسئول هفته نامه دانشجویان به چشم می‌خورد.

اما حسین قدیانی در حالی جای خود را به ودود حیدری داد که وی از سال ۸۸ مسئول بسیج سازمان بسیج دانشجویی بود.

قدیانی  فعالیت تشکیلاتی خود را با مجموعه بسیج دانشجویی، از دانشگاه خواجه نصیر تهران آغاز کرد و مدتی بعنوان مسئول بسیج دانشجویی این دانشگاه صنعتی مهم کشور انجام وظیفه کرد.

وی در ادامه حضور خود در این تشکل انقلابی، بعنوان معاون علمی بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران و سپس در همان دوره به قائم مقامی دکتر زاکانی مسئول وقت بسیج دذانشجویی دانشگاه های تهران منصوب شد.

مهندس قدیانی همچنین در کارنامه فعالیت تشکیلاتی خود، معاونت آموزش و سپ‍س معاونت طرح و برنامه بسیج دانشجویی کل کشور را ثبت کرده است.

وی به مدت یک سال و نیم نیز مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران را به عهده گرفت و در طول این مدت با ارتباط گیری موثر و دوسویه با بدنه بسیج دانشجویی، موجبات رضایت دانشجویان بسیجی دانشگاه های تهران را فراهم آورد.

نکته قابل توجه اینکه حسین قدیانی پس از فارغ التحصیل شدن در رشته برق، در رشته مدیریت نیز مدرک کارشناسی ارشد گرفت و موضوع پایان نامه خود را با عنوان «میزان سنجی تاثیر فعالیت های بسیج دانشجویی در اقتدار ملی» با درجه عالی به اتمام رسانید.

انتهای خبر