کاشت یک میلیون بوته انواع گل در طرح کاشت پاییزی در کلانشهر تبریز

  مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از کاشت یک میلیون بوته انواع گل در طرح کاشت پاییزه در کلانشهر تبریز خبر داد.   به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، داریوش نوین در توضیح این خبر گفت: طرح استقبال از پاییز با هدف ایجاد فضای سبزی […]

image_pdfimage_print
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری از کاشت یک میلیون بوته انواع گل در طرح کاشت پاییزه در کلانشهر تبریز خبر داد.
 
به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان، داریوش نوین در توضیح این خبر گفت: طرح استقبال از پاییز با هدف ایجاد فضای سبزی پربار و رنگارنگ در تبریز تدوین و به واحدهای فضای سبز مناطق ابلاغ شده است.
 
وی افزود: بر این اساس و طبق برنامه ریزی ها، آماده سازی بستر برای گلکاری از نیمه دوم تابستان آغاز شده و اکنون نیز کاشت انواع گونه های پاییزی انجام می گیرد.
 
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در خصوص تعداد این گلها نیز اظهار داشت: مقرر شده که تا پایان شهریور ماه  جاری، یک میلیون بوته داوودی و کلم زینتی در سطح شهر کاشته شود.
 
نوین در خصوص بخشهای دیگر طرح استقبال از پاییز متذکر شد: علاوه بر گلکاری، اجرای طرح های زیباسازی در فضاهای سبز با تراشه چوب رنگی و شن های رنگی نیز در دستور کار قرار دارد.
 
وی در پایان  اظهار امیدواری کرد با تلاش عوامل زحمتکش فضای سبز تبریز و اجرای طرح های مربوط به کاشت پاییزه، پاییز تبریز در سال جاری زیباتر و پربارتر از سالهای قبل باشد. 
انتهای خبر