رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشخص شد

در نخستین جلسه از کمیسیون برنامه و بودجه، علیرضا نوای باغبان با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس این کمیسیون برگزیده شد. به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی شورای شهر تبریز، بر این اساس اعضا کمیسیون برنامه بودجه، علیرضا نوای باغبان به عنوان رییس، شهرام دبیری به عنوان نایب رییس و پرویز […]

image_pdfimage_print
کمیسیون برنامه و بودجه

در نخستین جلسه از کمیسیون برنامه و بودجه، علیرضا نوای باغبان با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس این کمیسیون برگزیده شد.

به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از روابط عمومی شورای شهر تبریز، بر این اساس اعضا کمیسیون برنامه بودجه، علیرضا نوای باغبان به عنوان رییس، شهرام دبیری به عنوان نایب رییس و پرویز هادی به عنوان دبیر این کمیسیون انتخاب شدند.
روح الله دهقان نژاد و احد صادقی به عنوان اعضا کمیسیون در جلسات حضور خواهند داشت.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: درخواست ما این است که از اعضا سابق کمیسیون برنامه و بودجه، پای ثابت جلسات باشند و تعدادی از این افراد در مرکز پژوهش ها هستند که در زمان مقتضی از نظرات این افراد نیز در تصمیم گیری ها استفاده خواهد شد.
علیرضا نوای باغبان تاکید کرد: باید در راستای تشویق شهروندان برای ساخت و ساز اقدامات متفاوتی انجام دهیم و نباید تنها بر اساس تصمیات گذشته اقدام کنیم.
وی اضافه کرد: اگر میخواهیم در تعرفه عوارض محلی اصلاحاتی صورت گیرد از امروزباید اقدامات اصلاحی انجام دهیم و نباید این موضوع به زمان‌های نهایی موکول شود.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: تصمیمات باید به گونه ای باشد که آورده داشته باشد و همچنین تصمیمات باید ثبات داشته و نباید شهروندان را به اشتباه بیندازد.
گفتنی است در این جلسه در خصوص اهداف و اقدامات مورد نظر این کمیسیون تبادل نظر صورت گرفت.

انتهای خبر