واگذاری سهام عدالت فوت شدگان به وراث؛ خرداد ماه

دبیرکل کانون شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت کشور گفت: فرایند نقل و انتقال سهام عدالت حدود۳ میلیون نفر فوت شده خرداد امسال انجام می شود. به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، محمد خزاعی کوه پر اظهار داشت: در این راستا نرم افزاری طراحی می شود که خانواده های فوت شدگان دارای سهام عدالت با ثبت اطلاعات […]

image_pdfimage_print

دبیرکل کانون شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت کشور گفت: فرایند نقل و انتقال سهام عدالت حدود۳ میلیون نفر فوت شده خرداد امسال انجام می شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان(اعتدال پرس)، محمد خزاعی کوه پر اظهار داشت: در این راستا نرم افزاری طراحی می شود که خانواده های فوت شدگان دارای سهام عدالت با ثبت اطلاعات انحصار وراثت در سامانه، واگذاری سهام به وراث قانونی انجام خواهد شد.
 
وی همچنین گفت: جاماندگان سهام عدالت بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی از خرداد امسال ثبت نام می شوند.
 
وی افزود: بیش از ۱۸ میلیون نفر جامانده دریافت سهام عدالت در کشور برای ساماندهی مجدد شناسایی شده اند که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی که در کمیسیون تلفیق هم تایید شده به وزارت اقتصاد ارجاع داده خواهند شد تا در خرداد ماه ثبت نام آنان صورت گیرد.
 
دبیرکل کانون شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت درباره وضعیت مشمولان سهام عدالت در آذربایجان‌شرقی هم گفت: کل مشمولان سهام عدالت در این استان حدود ۳ میلیون نفر است که یک میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب کرده اند و مابقی به ارزش ۲۰۴ هزار میلیارد تومان از دی ماه سال گذشته با ثبت نماد در تابلو بورس، امکان خرید و فروش یافته اند.
انتهای خبر