استاندار آذربایجان شرقی در معارفه شهردار تبریز: از پرداختن به حواشی اجتناب کنید/ سرانه فضای سبز تبریز پایین است

خرّم گفت: از پرداختن به حواشی که توان‌ها را به تحلیل می‌برد، اجتناب کنیم. به گزارش اعتدال آذربایجان، عابدین خرّم در مراسم تکریم و معارفه شهردار تبربز با اشاره به وضعیت شهر اظهار داشت: سرانه فضای سبز در تبریز ۴ مترمربع است که در بین کلانشهرهای کشور در رتبه پایینی قرار دارد. وی با بیان […]

image_pdfimage_print

خرّم گفت: از پرداختن به حواشی که توان‌ها را به تحلیل می‌برد، اجتناب کنیم.

به گزارش اعتدال آذربایجان، عابدین خرّم در مراسم تکریم و معارفه شهردار تبربز با اشاره به وضعیت شهر اظهار داشت: سرانه فضای سبز در تبریز ۴ مترمربع است که در بین کلانشهرهای کشور در رتبه پایینی قرار دارد.

وی با بیان اینکه با انتقاد و تخریب و اشکال‌تراشی کاری پیش نمی‌رود، گفت: برنامه‌ریزی اساسی برای رفع حاشیه‌نشینی یکی از نیازهای ضروری است اما یک حرکت ملی برای برون رفت از این مشکل لازم است.

استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه حواشی را باید کنار گذاشت، عنوان کرد: از پرداختن به حواشی که توان‌ها را به تحلیل می‌برد، اجتناب کنیم. تغییری که ثبات مدیریتی را مخدوش کند، مفید نخواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیت بخش خصوصی ابراز داشت: بخش خصوصی در تبریز از ۵۰ سال پیش کاری کارستان کرده‌اند. باید دست بخش خصوصی را ببوسیم و فرش قرمز برای‌شان پهن کنیم.

انتهای خبر