اعتراض ایثارگران به سخنران همایش سنگرسازان بی سنگر در تبریز/ مشاور وزیر، سخنان خود را قطع کرد!

ایثارگران و جانبازان تبریزی در گردهمایی سنگرسازان بی سنگر در تبریز از هدایت نواب، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور ایثارگران جهاد کشاورزی به دلیل بی توجهی به این قشر به شدت انتقاد کردند. به گزارش اعتدال پرس به نقل از آناج، در گردهمایی بزرگ سنگرسازان بی سنگر که با حضور جمعی از ایثارگران، رزمندگان […]

ایثارگران و جانبازان تبریزی در گردهمایی سنگرسازان بی سنگر در تبریز از هدایت نواب، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور ایثارگران جهاد کشاورزی به دلیل بی توجهی به این قشر به شدت انتقاد کردند.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از آناج، در گردهمایی بزرگ سنگرسازان بی سنگر که با حضور جمعی از ایثارگران، رزمندگان و خانواده شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل مجتمع فرهنگی شهید کسایی تبریز برگزار شد، یکی از جانبازان دفاع مقدس با انتقاد از هدایت نواب، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور ایثارگران جهاد کشاورزی به دلیل بی توجهی به این قشر از جهادگران اعتراض کرد.

رحیم پیش نمازی، جانباز ۸ سال دفاع مقدس در این مراسم با اشاره به برخی مشکلات جانبازان و ایثارگران گفت: امروز جهاد، همان جهاد دوره دفاع مقدس نیست.

گفتنی است در این گردهمایی از ۳۰ نفر از رزمندگان دفاع مقدس و جهادگران آن دوران تقدیر به عمل آمد. یکی دیگر از ایثارگران تبریزی در بخش دیگری از این برنامه ضمن اعتراض شدید به مشاور وزیر جهاد کشاورزی خواستار توجه بیشتر به جهادگران دوران دفاع مقدس شد.

پس از آنکه این اعتراضات نسبت به عملکرد دفتر امور ایثارگران وزارت جهاد بیان شد؛ نواب از سخنرانی خودداری کرده و به تشکر از عوامل برنامه اکتفا کرد.

انتهای خبر