کودک شیرخواره روی نوار نقاله فرودگاه کشته شد

مادر بی‌توجه که نوزادش را در فرودگاه الیکانت اسپانیا روی نوار گردان مخصوص کنترل چمدان‌های مسافران جاگذاشته بود باعث مرگ دلخراش این کودک شد.  اعتدال پرس/ مادر بی‌توجه اسپانیایی که نوزادش را در فرودگاه الیکانت اسپانیا روی نوار گردان مخصوص کنترل چمدان‌های مسافران جاگذاشته بود باعث مرگ دلخراش این کودک شد. ناتانیا تری زن ۳۲ […]

مادر بی‌توجه که نوزادش را در فرودگاه الیکانت اسپانیا روی نوار گردان مخصوص کنترل چمدان‌های مسافران جاگذاشته بود باعث مرگ دلخراش این کودک شد.

 اعتدال پرس/ مادر بی‌توجه اسپانیایی که نوزادش را در فرودگاه الیکانت اسپانیا روی نوار گردان مخصوص کنترل چمدان‌های مسافران جاگذاشته بود باعث مرگ دلخراش این کودک شد.

ناتانیا تری زن ۳۲ ساله هنگامی که به ماموران فرودگاه خبر گم شدن نوزادش را اعلام کرد، ساعاتی بعد با جسد این کودک پنج ماهه روبه‌رو شد.
این زن قصد داشت با هواپیما به سوی مریلند و نزد اقوامش پرواز کند. طبق تحقیقات ماموران پلیس فرودگاه، کودک شیرخواره او بر اثر ضربه مغزی کشته شده است.
پزشکان با کالبدشکافی از جسد نوزاد متوجه شدند جمجمه نرم و بسیار حساس کودک بر اثر برخورد با دستگاه کنترل کننده دچار شکستگی و خونریزی داخلی شده است. یکی از کارکنان فرودگاه با اشاره به شنیدن صدای گریه نوزاد گفت: هنگامی که برای نجات نوزاد به سوی ریل مکانیکی دستگاه کنترل کننده چمدان‌ها دویدم، دیگر دیر شده بود و از سر نوزاد خون جاری می‌شد. طبق تحقیقات پلیس این زن مقیم امریکا و همسرش نیز کانادایی تبار است. پیگیری‌های پلیس برای بازجویی از مادر نوزاد ادامه دارد.

انتهای خبر