مدیر تراکتور: تعطیلی لیگ‌برتر نقطه ترمز تیم‌ها است

مدیر تیم فوتبال تراکتور می‌گوید تعطیلات لیگ باعث ایجاد وقفه شده و نقطه ترمز تیم‌ها محسوب می‌شود. به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از ایسنا، سعید مظفری‌زاده اعلام کرد: تمرینات تراکتور پس از یک هفته استراحت، از امروز با حضور تمام نفرات‌ به غیر از ملی‌پوش‌ها، آغاز می‌شود و تیم خودش را برای ادامه لیگ […]

image_pdfimage_print

اعتراف جالب مدیر تراکتور: سپاهان ضرر کرد!

مدیر تیم فوتبال تراکتور می‌گوید تعطیلات لیگ باعث ایجاد وقفه شده و نقطه ترمز تیم‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش اعتدال آذربایجان به نقل از ایسنا، سعید مظفری‌زاده اعلام کرد: تمرینات تراکتور پس از یک هفته استراحت، از امروز با حضور تمام نفرات‌ به غیر از ملی‌پوش‌ها، آغاز می‌شود و تیم خودش را برای ادامه لیگ آماده می‌کند.

وی در رابطه با مصدومیت محمد نادری و بهزاد سلامی نیز گفت: مصدومیت نادری بهبود یافته و در تمرینات گروهی شرکت می‌کند، اما بهبودی کامل سلامی چند ماه زمان می‌برد.

مظفری‌زاده در خصوص فیفادی شهریورماه و تعطیلی لیگ‌برتر گفت: تعطیلات باعث ایجاد وقفه شده و برای هر تیمی مضر هستند، اما به هر حال بازی‌های ملی مهم‌اند و برای تیم‌ملی بزرگسالان و امید کشورمان آرزوی موفقیت داریم.

مدیر تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سوال که آیا کادرفنی در طول تعطیلی لیگ، بازی تدارکاتی در دستور کار قرار داد یا خیر؟ گفت: این موضوع بعد از جلسه امروز (یکشنبه) اعضای کادرفنی مشخص می‌شود.

به گزارش ایسنا، تراکتور که با شش امتیاز جایگاه ششم جدول رده‌بندی لیگ‌برتر را به خود اختصاص داده است، روز چهارشنبه ۲۹ شهریورماه در چارچوب هفته پنجم این رقابت‌ها میهمان هوادار تهران خواهد بود.

انتهای خبر