خودسرها بازهم وارد شدند/ ایجاد تنش در مسیر خودروی رئیس جمهور

صبح امروز رئیس جمهور در حالی از سفر پنج روزه نیویورک خود به تهران بازگشت که پیش بینی می شد جمعی از مردم به صورت داوطلبانه برای استقبال از ایشان به فرودگاه مهرآباد بروند.  اما در میان جمعیت استقبال کننده حضور نیروهای خودسر نیز از همان ابتدا به چشم می خورد. به گزارش اعتدال پرس به نقل […]

صبح امروز رئیس جمهور در حالی از سفر پنج روزه نیویورک خود به تهران بازگشت که پیش بینی می شد جمعی از مردم به صورت داوطلبانه برای استقبال از ایشان به فرودگاه مهرآباد بروند.  اما در میان جمعیت استقبال کننده حضور نیروهای خودسر نیز از همان ابتدا به چشم می خورد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از تابناک، این تعداد از افراد در همان ابتدای صبح وارد جمعیت استقبال کننده نشده و نیروهای خود را در پشت سر جمعیت استقبال کننده سازماندهی کرده بودند. به محض ورود خودروی رئیس جمهور این عده از افراد در مسیر حرکت خودرو ایستاده و نماز ظهر را اقامه کردند. این در حالی بود که به دلیل ازدحام جمعیت خودروی رئیس جمهور مسیر دیگری برای عبور در اختیار نداشت.

در میان این افراد، چهره‌های شناخته شده‌ای از برخی گروه‌های شناخته شده سیاسی به چشم می خورد. این افراد در واکنش به اعتراض مردم به اقدام آنان، از واجب بودن فریضه نماز سخن گفتند.

این افراد همچنین با چند تن از خبرنگاران درگیر شده و خساراتی را به تجهیزات برخی خبرنگاران وارد کردند.

فیلم این تنش آفرینی در مسیر استقبال از رئیس جمهور به زودی منتشر خواهد شد.

انتهای خبر