برکناری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد/ با مشاهده حکم معاون فرهنگی جدید برکناری‌ام را متوجه شدم

سیدطه هاشمی در حکمی از سوی میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد به عنوان معاون فرهنگی این دانشگاه منصوب شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حمید میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد در حکمی طه هاشمی را به عنوان معاون فرهنگی این دانشگاه منصوب کرد.   طه هاشمی در گفت‌وگو با  فارس، انتصاب خود به عنوان معاون […]

سیدطه هاشمی در حکمی از سوی میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد به عنوان معاون فرهنگی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، حمید میرزاده سرپرست دانشگاه آزاد در حکمی طه هاشمی را به عنوان معاون فرهنگی این دانشگاه منصوب کرد.

 

طه هاشمی در گفت‌وگو با  فارس، انتصاب خود به عنوان معاون فرهنگی دانشگاه آزاد را تائید کرد و گفت: این حکم امروز یا فردا اعلام می‌شود.

این انتصاب در حالی صورت گرفته است که صمد مؤمن بالله معاون فرهنگی برکنار شده دانشگاه آزاد صبح امروز در گفت‌وگو با فارس از برکناری خود اظهار بی اطلاعی کرده و گفت: در دفتر معاونت فرهنگی در حال برگزاری جلسه مدیران فرهنگی هستم و در مورد چنین مسئله‌ای با من صحبتی نشده است.

معاون فرهنگی برکنارشده دانشگاه آزاد گفت: از برکناری خود مطلع نبودم و زمانی که حکم معاون فرهنگی جدید را دیدم برکناری‌ام را متوجه شدم.

به گزارش فارس، صمد مومن‌‌بالله معاون فرهنگی برکنار شده دانشگاه آزاد گفت: از برکناری خود اطلاعی نداشتم و زمانی متوجه برکناری‌ام شدم که رونوشتی از حکم طه هاشمی معاون فرهنگی جدید را برای من نیز ارسال کردند.

وی افزود: صحبت‌هایی دارم که باید در زمان دیگر به آن بپردازم.

انتهای خبر