فتوای بی‌شرمانه مفتی وهابی درباره ازدواج با محارم!

ناصر العمر، شیخ وهابی که پیش‌تر گفته بود زنان شیعه را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید فتوای جهاد نکاح تروریست‌های سوری با خواهران و محارم خود را صادر کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از ابنا، ناصر العمر که یکی از شیوخ وهابی است، فتوای جهاد نکاح […]

ناصر العمر، شیخ وهابی که پیش‌تر گفته بود زنان شیعه را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید فتوای جهاد نکاح تروریست‌های سوری با خواهران و محارم خود را صادر کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از ابنا، ناصر العمر که یکی از شیوخ وهابی است، فتوای جهاد نکاح مجاهدان سوریه با خواهران خود را صادر کرد!

این شیخ وهابی که در شبکه سلفی «وصال» سخن می‌گفت اجازه داد که مجاهدین مسلح می‌توانند در غیاب زنان مجاهد نامحرم، با محارم خود عقد ازدواج بخوانند!!

وی افزود: از مجاهدین خستگی‌ناپذیری که بر ضد کفر و ظلم رژیم سوری ـ ایرانی(!) می‌جنگند تشکر می‌کنم.

ناصر العمر به انتقاداتی که علیه فتاوای ضد انسانی و ضد اسلامی آنان می‌شود نیز اشاره کرد و گفت: «بعضی ها دائماً از فتاوایی که برای خدمت به برادران مجاهدمان در سوریه صادر می‌شود انتقاد می کنند؛ اما از جرم جنایت و کشتار زنان و کودکان حرفی نمی زنند». وی چندی پیش نیز گفته بود زنان شیعه را به اسارت ببرید و در میان رزمندگان به صورت عادلانه تقسیم کنید.

انتهای خبر