اسماعیلی مشاور رسانه‌ای وزیر کشور شد

وزیر کشور طی حکمی پرویز اسماعیلی را به عنوان مشاور وزیر در امور رسانه ای منصوب کرد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به پرویز اسماعیلی آمده است: نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی در عرصه خبر و اطلاع رسانی، […]

وزیر کشور طی حکمی پرویز اسماعیلی را به عنوان مشاور وزیر در امور رسانه ای منصوب کرد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور در حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به پرویز اسماعیلی آمده است: نظر به تعهد، تجربه و سوابق ارزشمند جنابعالی در عرصه خبر و اطلاع رسانی، به موجب این حکم به عنوان مشاور وزیر در امور رسانه‌ای منصوب می‌شوید.

در حکم وزیر کشور خطاب به پرویز اسماعیلی آمده است: انتظار می‌رود ضمن طراحی ساختاری توانمند، منظم و موثر برای ارتباط صمیمانه و دوسویه با نخبگان حوزه رسانه و ارتباطات، نظام اطلاع رسانی وزارت کشور را از طریق اقناع، تعامل و جلب مشارکت افکار عمومی در جهت تحقق راهبردها و ماموریت های آن ساماندهی نمائید.

بدیهی است در این راه معاونین، روسای مراکز و مسئولان محترم سازمان‌های تابعه وزارت کشور بویژه مرکز اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل با شما همکاری خواهند نمود.

گفتنی است علاوه بر دو دهه سابقه روزنامه نگاری و مدیرعامل خبرگزاری مهر، مدیر مسئولی روزنامه‌های مختلف، دبیرکلی انجمن روزنامه نگاران مسلمان، عضویت در هیات نظارت بر خبرگزاری‌ها و همچنین عضویت در کمیته اجرایی سازمان خبرگزاری‌های قاره آسیا و اقیانوسیه را در کارنامه خود دارد.

انتهای خبر