استعفای مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از همه سمت‌های بخش خصوصی

روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی تاکید کرد عباس شعری‌مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از تمام سمت‌های قبلی خود در شرکت‌های خصوصی استعفا کرده است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، با انتشار گزارش کدام وزیر رکوردار عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی است؟ روابط عمومی شرکت ملی […]

روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی تاکید کرد عباس شعری‌مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از تمام سمت‌های قبلی خود در شرکت‌های خصوصی استعفا کرده است.

خبرگزاری فارس: استعفای مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از همه سمت‌های بخش خصوصی

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، با انتشار گزارش کدام وزیر رکوردار عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی است؟ روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی با ارسال توضیحاتی به خبرگزاری فارس تاکید کرده است عباس شعری مقدم، معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی از کلیه سمت‌های قبلی خود در شرکت‌های خصوصی استعفا داده و در حال حاضر عضو هیات مدیره هیچ شرکت خصوصی نیست.

روابط عمومی شرکت ملی پتروشیمی اضافه کرده است: این تغییرات به علت طولانی بودن روند ثبتی هنوز در روزنامه رسمی کشور منتشر نشده است اما مراحل قانونی آن آغاز شده و در حال پیگیری است.

خبرگزاری فارس در گزارشی که درباره عضویت وزرا در هیات مدیره شرکت‌های خصوصی منتشر کرده بود به حضور عباس شعری مقدم مدیرعامل جدید شرکت ملی پتروشیمی در هیئت مدیره شرکت تجارت نعمت متعلق به محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت اشاره کرده بود.

شعری مقدم پیش از این مدیرعامل پتروشیمی آریا ساسول و عضو انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی بوده است.

انتهای خبر