وزیر صنعت از کلیه سمتهای قبلی در شرکتهای خصوصی استعفا کرده است

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت در واکنش به خبر فارس گفت: وزیر صنعت از کلیه سمتهای قبلی و عضویت در شرکتهای خصوصی استعفا کرده است. به گزارش اعتدال پرس، در پی درج خبری در فارس، روابط عمومی وزارت صنعت،معدن و تجارت جوابیه‌ای ارسال کرده است که در پی می‌آید. مدیر عامل محترم […]

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت در واکنش به خبر فارس گفت: وزیر صنعت از کلیه سمتهای قبلی و عضویت در شرکتهای خصوصی استعفا کرده است.

به گزارش اعتدال پرس، در پی درج خبری در فارس، روابط عمومی وزارت صنعت،معدن و تجارت جوابیه‌ای ارسال کرده است که در پی می‌آید.

خبرگزاری فارس: وزیر صنعت از کلیه سمتهای قبلی در شرکتهای خصوصی استعفا کرده است

مدیر عامل محترم خبرگزاری فارس

سلام علیکم

احتراما، بازگشت به خبر «کدام وزیر رکوردار عضویت در هیات مدیره شرکت های خصوصی است» به اطلاع می رساند: مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت،معدن وتجارت از کلیه سمت های قبلی خود در تمام شرکت های خصوصی که به خاطر هدایت مدیریتی در آنها عضویت داشته بود قبل از تاریخ رای اعتماد استعفا داده و در حال حاضر عضو هیات مدیره هیچ شرکت خصوصی نیست.

بدیهی است این تغییرات به علت طولانی بودن روند ثبتی و زمان درج در روزنامه رسمی کشور احتمالا هنوز تغییرات در روزنامه رسمی کشور منعکس نشده است.

منوچهر طاهایی

رییس مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی

انتهای خبر