آخرین آمار فروش فیلم‌های در حال اکران/ فروش بیش از چهار میلیارد تومانی «هیس…!»

دو فیلم تازه اکران شده‌ «گناهکاران» و «دربند» در مجموع به فروش ۴۵۰ میلیون تومانی در تهران رسیدند. به گزارش اعتدال پرس، امیر قطبی از موسسه پخش «فیلمیران» در گفت‌و‌گو با ایسنا، آخرین آمار فروش فیلم‌های «گناهکاران»، «دربند»، «پل‌چوبی»، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» و «دهلیز» را تا شامگاه ۱۸ مهرماه ارائه کرد. «گناهکاران»؛ ۶۰ میلیون […]

image_pdfimage_print

دو فیلم تازه اکران شده‌ «گناهکاران» و «دربند» در مجموع به فروش ۴۵۰ میلیون تومانی در تهران رسیدند.

به گزارش اعتدال پرس، امیر قطبی از موسسه پخش «فیلمیران» در گفت‌و‌گو با ایسنا، آخرین آمار فروش فیلم‌های «گناهکاران»، «دربند»، «پل‌چوبی»، «هیس دخترها فریاد نمی‌زنند» و «دهلیز» را تا شامگاه ۱۸ مهرماه ارائه کرد.

«گناهکاران»؛ ۶۰ میلیون تومان پس از ۹شب اکران

او درباره میزان فروش آخرین ساخته فرامرز قریبیان گفت: فیلم «گناهکاران» پس از ۹ شب نمایش در ۲۳ سالن تهران، حدود ۶۰ میلیون تومان فروش داشته است. هم‌چنین کپی‌های این فیلم برای شهرستان‌ها در حال آماده شدن است و فعلا اکران محدودی در چند شهرستان داشته‌ایم. «گناهکاران» چهارمین تجربه‌ی فرامرز قریبیان در کارگردانی فیلم‌های سینمایی است. او در این فیلم علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی و ایفای یکی از نقش‌ها را هم برعهده دارد.

در این فیلم رامبد جوان، نسرین مقانلو، بهاره کیان‌افشار، شقایق فراهانی، محمد متوسلانی، کورش تهامی، رضا رویگری و همایون ارشادی هم حضور دارند و داستان آن که توسط محمدسام قریبیان فرزند فرامرز قریبیان نوشته شده، درباره‌ی آسمان فرازمند دختر سرهنگ بازنشسته فرازمند است که پس از سال‌ها زندگی در آمریکا به ایران برمی‌گردد. تفاوت فرهنگی و اجتماعی او با اطرافیان و خانواده‌اش پایه اصلی «گناهکاران» را شکل می‌دهد. هسته‌ی اصلی داستان بر این اساس است که فرق زیادی بین فکر کردن به گناه و انجام آن نیست.

«دربند»: ۳۹۰ میلیون تومان در تهران

قطبی ادامه داد: فیلم «دربند» به کارگردانی پرویز شهبازی هم پس از ۱۶ روز نمایش در ۲۲ سالن سینمایی تهران به فروش ۳۹۰ میلیون تومانی رسیده است. او افزود: این فیلم در ۱۲ سالن شهرستان نیز اکران می‌شود و حدود ۵۱۰ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «دربند» درباره‌ی دختر دانشجویی است که برای ادامه تحصیل در تهران با دختر ناشناسی هم خانه می‌شود. او در محیط جدیدی قرار گرفته و شرایط خاص این خانه و آدم هایش پای او را به ماجراهایی پیچیده می‌کشد. این فیلم حضور او در این محیط را بررسی می‌کند؛ اینکه او چطور می‌تواند خود را در این فضا حفظ کند و یا چگونه باید از لغزش خود جلوگیری کند؟ اتفاقاتی نیز برای او رخ می‌دهد که با توجه به سطح تربیتی و محیط خانواده خود از آن سربلند بیرون خواهد آمد.

پگاه آهنگرانی، نازنین بیاتی، احمد مهران فر، بهرنگ علوی، فریدالدین سمواتی، لادن سلیمانی و… از بازیگران «دربند» هستند.

«پل‌چوبی» ۹۳۰ میلیون تومان در تهران

قطبی با اعلام اینکه فیلم آخرین ساخته مهدی کرم‌پور به فروش کلی ۱میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان رسیده است، گفت: «پل چوبی» در تهران پس از ۴۲ روز نمایش، ۹۳۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ها ۴۰۰ میلیون تومان فروش داشته است. در این فیلم بازیگرانی هم‌چون هدیه تهرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و مهران مدیری حضور دارند.

فروش بیش از چهار میلیارد تومانی «هیس…!»

به گفته قطبی نمایش فیلم «هیس دخترها فریاد نمی زنند» به کارگردانی پوران درخشنده پس از ۷۱ روز هم‌چنان در ۲۲ سالن سینمایی تهران ادامه دارد. او گفت: این فیلم در تهران ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و در شهرستان‌ حدود ۱ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان فروش داشته و در مجموع به فروش بیش از ۴ میلیارد تومان رسید است.

ادامه اکران «دهلیز» در سه، چهار سینمای تهران

قطبی با اشاره به اینکه اکران فیلم «دهلیز» به کارگردانی بهروز شعیبی در سه تا چهار سینمای تهران هنوز ادامه دارد، بیان کرد: این فیلم پس از ۷۱ روز نمایش به فروش ۱ میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومان رسیده که ۱ میلیارد و۳۰ میلیون تومان آن به تهران اختصاص دارد.

انتهای خبر