آمار تغییرات در دولت؛ هر روز ۱۰ مدیر در دولت یازدهم تغییر می‌کند

در میان وزارتخانه ها، نفت با ۷۴، بهداشت و درمان با ۶۹، کشور با ۶۲ تغییر، بیشترین انتصاب ها را به خود اختصاص داده اند و نهاد ریاست جمهوری با ۹۳ تغییر همچنان رکورددار است. به گزارش اعتدال پرس به نقل از مشرق، اولین انتصاب دولت یازدهم که ساعاتی پس از مراسم تحلیف رئیس‌جمهور صورت […]

در میان وزارتخانه ها، نفت با ۷۴، بهداشت و درمان با ۶۹، کشور با ۶۲ تغییر، بیشترین انتصاب ها را به خود اختصاص داده اند و نهاد ریاست جمهوری با ۹۳ تغییر همچنان رکورددار است.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از مشرق، اولین انتصاب دولت یازدهم که ساعاتی پس از مراسم تحلیف رئیس‌جمهور صورت گرفت، انتصاب محمد نهاوندیان به ریاست دفتر روحانی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری بود.

۷۴ روز می‌گذرد و طی این مدت بیش از ۶۸۰تغییر در مجموعه دستگاه‌های اجرایی کشور در سطوح مختلف مدیریتی رخ داده است.

در این میان وزارتخانه ها ،نفت با ۷۴ ، بهداشت و درمان با ۶۹ ،کشور با ۶۲ تغییر ،بیشترین انتصاب ها را به خود اختصاص داده اند و نهاد ریاست جمهوری با ۹۳ تغییر همچنان رکورددار است .

از نکات مهم تغییرات در این هفته ،تغییر اعضای هیات مدیره و مدیران عامل مناطق آزاد است که اکثریت آنها تغییر کرده اند ،که اسامی برخی اعضای فعال ستادهای انتخاباتی دولت اعتدال ، در میان هیات مدیره ها دیده می شود.

همچنین تا امروز تغییری در مدیران و معاونت های وزارت دادگستری در سایت ریاست جمهوری و پورتال آن وزارتخانه منتشر نشده است .

انتهای خبر