سرپرست فدراسیون کشتی استعفا داد/ خادم، سرپرست جدید

خطیب بعد از بیش از یکسال سرپرستی فدراسیون کشتی از سمت خود کناره گیری کرد. به گزارش اعتدال پرس، پس از اینکه سید رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان با استعفای حجت‌الله خطیب موافقت کرد، رسول خادم مدیر تیم‌های ملی کشتی به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی انتخاب شد. این در حالی است که […]

خطیب بعد از بیش از یکسال سرپرستی فدراسیون کشتی از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش اعتدال پرس، پس از اینکه سید رضا صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان با استعفای حجت‌الله خطیب موافقت کرد، رسول خادم مدیر تیم‌های ملی کشتی به عنوان سرپرست فدراسیون کشتی انتخاب شد.

این در حالی است که انتخابات فدراسیون کشتی که قرار بود اول آبان برگزار شود به تعویق افتاده است و به نظر می‌رسد پس از اینکه صالحی‌امیری از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد بگیرد، این انتخابات برگزار خواهد شد که تا آن زمان مسوولیت فدراسیون کشتی به رسول خادم سپرده شده است.

در حکم صالحی امیری برای رسول خادم آمده است: نظر به تعهد ، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی و با توجه به اهمیت و حساسیت کشتی به موجب این حکم با حفظ جایگاه فنی در مدیریت تیم های ملی به سمت سرپرست فدراسیون کشتی منصوب می شوید. انتظار دارم با برنامه ریزی و مدیریت در انجام امور ذیل ، اهتمام بیشتری مبذول فرمایید:

۱- ساماندهی کلیه امور فدراسیون کشتی

۲- توجه ویژه به موضوعات اخلاقی ، فنی و فرهنگی

۳- برنامه ریزی لازم به منظور انجام انتخابات هیاتهای کشتی استانهایی که به صورت سرپرست اداره می شوند .

۴- ایجاد امادگی لازم به منظور برگزاری مجمع عمومی آینده

امید است ، با اتکال به خداوند متعال در انجام این مسوولیت مهم موفق و سربلند باشید.

انتهای خبر