پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان راه‌اندازی شد/ برگزاری جلسه فوری برای بررسی وضعیت دانشگاه ایرانیان

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان با حضور احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه به طور آزمایشی راه‌اندازی شد. به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان به طور آزمایشی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه راه‌اندازی شد، در تارنمای این پایگاه بیانیه رسمی […]

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان با حضور احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه به طور آزمایشی راه‌اندازی شد.

به گزارش اعتدال پرس به نقل از فارس، پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان به طور آزمایشی با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه راه‌اندازی شد، در تارنمای این پایگاه بیانیه رسمی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان منعکس شده است.

بر اساس این گزارش، همچنین محمود احمدی‌نژاد رئیس دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان در یادداشتی با عنوان پیام غدیر به تشریح عظمت رویداد عید غدیر و رسالت تاریخی طلایه‌داران آن پرداخت.

شایان ذکر است، این پایگاه که هم اکنون با نشانی اینترنتی www.iiu.ac.ir  در دسترس است چگونگی فعالیت و اقدامات اجرایی برای راه‌اندازی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد.

جلسه فوری برای بررسی وضعیت دانشگاه ایرانیان

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد، غیرانتفاعی و غیردولتی از برگزاری جلسه فوری مشترک با معاونت آموزشی و شورای گسترش وزارت علوم برای بررسی وضعیت دانشگاه ایرانیان خبر داد.

غلامعلی نادری مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد،غیرانتفاعی و غیردولتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با واکنش نسبت به راه‌اندازی پایگاه اینترنتی دانشگاه ایرانیان گفت: بارها تخلفات این دانشگاه را اعلام کرده‌ایم و پیش از این نیز ورود دفتر حقوقی وزارت علوم در صورت راه‌اندازی این پایگاه را به مسئولان این دانشگاه گوشزد کردیم.

وی افزود: با این حال پیگیری از سوی مسئولان این دانشگاه صورت نگرفت و با راه‌اندازی این پایگاه قطعا بررسی‌ها وارد مراحل حقوقی خواهد شد.

نادری در ادامه تاکید کرد: در اولین فرصت نیز جلسه مشترکی با معاون آموزشی و مدیرکل شورای گسترش برگزار می‌کنیم و بعد گزارشات را به دفتر حقوقی وزارت علوم ارسال می‌کنیم.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد،غیرانتفاعی و غیردولتی در ادامه گفت: از آنجایی که این دانشگاه مجوز اولیه خود را از شورای عالی انقلاب فرهنگی دریافت کرده است باید گزارش تخلفات از سوی شورا صادر شود.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد،غیرانتفاعی و غیردولتی در پایان اذعان داشت: آغاز بررسی‌ها به احتمال قوی از روز شنبه خواهد بود.

انتهای خبر